Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak most? :S

Figyelt kérdés
Van egy fiú. a nyáron találkozgattunk párszor. Nagyon aranyos helyes srác,csak elküldtem egy kőbunkó miatt:S .És most szerettem volna ha újra kezdhetnénk..találkozgatni meg ilyesmi és komolyabban is érdeklődni. Azt mondta h benne van csak még most dolgozik..(nyári munka) és hogy majd csak utánna.. csakhogy van egy fiú aki nagyon aranyos és nagyon akar engem jelek szerint meg elmondása szerint ,és ha most találkoznék azal a fiúval és összejönnénk akkor megintén lennék a rossz hogy akkor lefújom az egész eddigit a másikkal:S nagyon szeretném ha lenne köztünk valami de nem várhatok rá örökké..még 2 hétig dolgozik de az sok még..addig ilyen helyzetben várni várni... most szerintetek mit csináljak?:S
2010. júl. 26. 00:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Várjál és egyél a mamám által készített csoki tortából!Majd küldök belőle postán;)
2010. júl. 26. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az baj, hogy azt se tudod, mit akarsz ez az első két mondatból kiderült! Azért járni valakivel, mert aranyos? Ez lehet csak, azért nem értem, mert nem tudok gondolkozni a te 15 éves fejeddel! Azt gondold végig, hosszú távon melyik éri meg jobban és nőj fel,hogy ne ilyen alapján válasz, hogy ki milyen aranyos, mert megint belefutsz egy kőbunkóba!

XDDDDD

2010. júl. 26. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
hát..sokat segítettetek;)
2010. júl. 26. 01:02
 4/5 anonim ***** válasza:
ket het miert olyan sok? ha te akartad hogy megis legyen koztetek valami akkor most mar nem kene atverned mert akkor te vagy egy kobunkocska
2010. júl. 26. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
hát igen tudom én sem akarom átverni..csak pl mikor msnen is beszélünk nem nagyon érzem hogy ő akarja..vagy nem tudom hogy csak muja de mindig csak általánosságokról beszélünk egy szót nem ejt arról hogy na majd akkor..stb.:S
2010. júl. 26. 11:18

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!