Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem akarja elfogadni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akarja elfogadni a barátnőm? Tudtok mondani valamit, hogyan beszélhetném még is rá?

Figyelt kérdés
8 hónapja járunk a barátnőmmel, szóval már annyira nem is friss a kapcsolat, hogy ne fogadhasson el tőlem bármit is. Július elején megszerezte a jogosítványt és én szeretnék neki adni (vetetni) egy autót, hogy ne csak az enyémet vezethesse és suliba is kényelmesebb lenne neki autóval járni, nem kellene rohanni a buszhoz meg várni rá, ha esetleg lekési. Ezért felajánlottam neki, hogy vetetek neki egy autót a szüleimmel, de nem akarja elfogadni, mert szerinte ez túl nagy dolog. De most ő a barátnőm, ami az enyém, az az övé is. Meg arra is alig bírtam rábeszélni, hogy nyáron lakjon itt nálunk, mert hogy ő nem akar a szüleim terhére lenni. De hát nincsen senkinek sem a terhére, anyámmal olyan jóban vannak, hogy megengedte neki azt is, hogy tegezze. Szóval nem értem, miért szégynlősködik. :S Szerintetek hogyan győzzem meg?
2010. júl. 26. 00:17
1 2 3 4 5
 21/44 A kérdező kommentje:
Azt majd idővel, de nem neki, hanem kettőnknek. :)
2010. júl. 26. 00:50
 22/44 anonim válasza:
100%
Szerintem is rendes gyerek vagy de mégis nagy ajándék. Inkább örülj neki hogy ien rendes barátnőd van aki nem csak az anyagiak miatt van veled és nem csak kihasználni akar, hanem tényleg szeret. Érdemes megbeszülni az ien lányt, mert sajnos nem sok van belőllük.
2010. júl. 26. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 anonim ***** válasza:
Ráérsz az esküvő után eltartani.
2010. júl. 26. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 anonim ***** válasza:
Sértő is lehet neki.
2010. júl. 26. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 A kérdező kommentje:
És szerintetek, ha megvennénk a kocsit és egyszerűen csak odaadnám neki a kulcsát? Hm? Akkor már muszáj elfgadnia!
2010. júl. 26. 00:56
 26/44 anonim ***** válasza:
dehogy muszáj.én tuti elszaladnék.
2010. júl. 26. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 anonim ***** válasza:
Tartsd tiszteletben, hogy nem akarja.
2010. júl. 26. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 anonim ***** válasza:
ha anyukád is azt mondja, hogy ne erőltesd,ráadásul itt mi is ezt mondjuk,szerintem érdemes lenne fontolóra venni a dolgot,nem?
2010. júl. 26. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 anonim ***** válasza:
Neked miért olyan fontos, hogy mindent rátukmálj?
2010. júl. 26. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 A kérdező kommentje:
Azért,mert szeretném,hogy ugyanolyan körülmények között éljen,mint én. Mindenkinek van saját autó a családban, ráadásul nővéremnek kettő is, akkor neki miért ne legyen, legalább egy?
2010. júl. 26. 01:02
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!