Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem akarja elfogadni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akarja elfogadni a barátnőm? Tudtok mondani valamit, hogyan beszélhetném még is rá?

Figyelt kérdés
8 hónapja járunk a barátnőmmel, szóval már annyira nem is friss a kapcsolat, hogy ne fogadhasson el tőlem bármit is. Július elején megszerezte a jogosítványt és én szeretnék neki adni (vetetni) egy autót, hogy ne csak az enyémet vezethesse és suliba is kényelmesebb lenne neki autóval járni, nem kellene rohanni a buszhoz meg várni rá, ha esetleg lekési. Ezért felajánlottam neki, hogy vetetek neki egy autót a szüleimmel, de nem akarja elfogadni, mert szerinte ez túl nagy dolog. De most ő a barátnőm, ami az enyém, az az övé is. Meg arra is alig bírtam rábeszélni, hogy nyáron lakjon itt nálunk, mert hogy ő nem akar a szüleim terhére lenni. De hát nincsen senkinek sem a terhére, anyámmal olyan jóban vannak, hogy megengedte neki azt is, hogy tegezze. Szóval nem értem, miért szégynlősködik. :S Szerintetek hogyan győzzem meg?
2010. júl. 26. 00:17
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
én se fogadnám el..te jó ég..de ha mondjuk egy trabira gondolsz..azt talán:d
2010. júl. 26. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 A kérdező kommentje:

Nem, azért annyira nem megy rosszul, hogy csak trabira fussa! xD

De most komolyan, mi a rossz ebben, amiért nem fogadja el? :S

2010. júl. 26. 00:20
 3/44 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd, rendes vagy, de próbáld megérteni. Azért a kocsi nem kis dolog(még ha a szüleidnek semmit sem jelent). Én még süteményt sem szívesen fogadok el bnőméknél, ilyen vagyok, gondolom nőd is.
2010. júl. 26. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
100%
21es vok, ráadásul hiába gondolná komolyan veled a dolgot úgy tűnhetne neki, h te mennyi mindent adtál neki, és neki is viszonoznia kéne.
2010. júl. 26. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
77%
gondolkozz már:D egy kocsi nem olcsó..ha jól veszem ki biztos milliókért vennétek neki..és sejtem,hogy bnődnek azért nem esne jól,mert ő nem biztos,hogy vissza tudná neked ezt adni..lehet,hogy soha az életben.
2010. júl. 26. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 A kérdező kommentje:
Hát ja, kb. Meg elmentek anyámmal vásárolni, vett pár rucit meg ilyeneket, és azt sem hagyta, hogy az anyáméval egybe számolják. Pedig az én szememben ő már a családhoz tartozik, szóval joga van bármihez!!
2010. júl. 26. 00:24
 7/44 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg nagyon rendes vagy,de az hogy vetetni akarsz egy kocsit a szüleiddel..ez nagyon nagy ajándék..én se fogadnám el..és szerintem sokaknak ez a véleménye:)ne erőltesd,mert nem fog beleegyezni:)
2010. júl. 26. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 A kérdező kommentje:
Úr isten! Dehogy kéne viszonoznia, nekem az is bőven elég, hogy létezik és szeret engem, semmit sem kell viszonoznia, főleg nem anyagilag.
2010. júl. 26. 00:25
 9/44 anonim ***** válasza:
77%
átérzem a helyzetét. de én hiába mondok nemet anyósnak.:D és néha kicsit zavaró.
2010. júl. 26. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
Úristen...sok család, vagy ember meg sem teheti hogy autót vegyen és tartson fenn. RENGETEG pénz, még ha nektek nem is. A szüleiddel amúgy beszéltél már egyáltalán erről? És 8 hónap az még egyáltalán nem sok idő, mi van ha fél év múlva szakítotok? Én semmi esetre sem fogadnám el, gondolj bele neki ez milyen kellemetlen lenne, ráadásul a környezete sem nézné jó szemmel, abban biztos vagyok. Szerintem ne győzködd, ez az ő döntése.
2010. júl. 26. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!