Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mért ilyen nehéz elfogadni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért ilyen nehéz elfogadni, hogy nem voltam számára ugyanolyan fontos mint Ő nekem?

Figyelt kérdés
Azt mondja, hogy szeret, de nem tudja, hogy szerelmes-e ... mert hiba csúszott a gépezetbe ... más véleményével sokat foglalkozik, fontos számára más véleménye - sokan akarták, hogy szétmenjünk, pedig illünk egymáshoz mindenben, még végzettségben is ... hogy lehetnek ennyire irígyek az emberek mások boldogságára??? vagy hogy lehet, hogy ennyire számít valakinek mások véleménye???
2011. szept. 22. 06:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Sajnos ez ellen nem tudsz mit tenni. Az emberek irigyek és ha valakinek valami összejött és boldog, mindent megtesznek hogy rosszabbul érezze magát, csak hogy elnyomják saját nyomorúságukat. Velem is volt már, hogy a barátnőm barátia kivoltak, hogy nem illünk össze. Én csak megvontam a vállam, hogy senkinek semmi köze hozzá. Még őt sem ismerik, nem hogy engem. Egy órás találkozás után, nem mondhatnak véleményt rólam. Persze az ő fülébe elültették a rosszat és az épp elég volt. De tudod az, aki ennyire befolyásolható és ad mások véleményére veled szemben, én azzal nem foglalkoznék. Ha ennyire meg tudják ingatni az érzéseit irántad, az nem is szeret igazán.
2011. szept. 22. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az a baj hogy nagyon befolyásolhato ezekszerint akkor te jobbat érdemelsz hogy ha te jobban szereted és nem rád halgat hanem mámsok véleményére.. :)) .S
2011. szept. 22. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de ez nem az emberektől függ.

Ha ő nem volt szerelmes, akkor mondhat bárki bármit. Ettől ő nem gonosz, megadta az esélyt, de sajnos nem sikerült.

Fel a fejjel, majd megtalálod a párod :)

2011. szept. 22. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!