Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akar szakítani?

Figyelt kérdés
Van egy srác akit egy éve ismertem meg és össze is jöttünk kb. egy hétig bírtuk, vagyis rájött, hogy mégsem akar tőlem semmit, én meg összetörtem.Végre sikerült valamennyire elfelejtenem, amikor is 1év után összefutottunk egy bárban, köszöntünk egymásnak. Este csörög a telefonom. Ő volt az, hogy hiányzom neki, elcseszte, barom volt és mennyire rossz volt ez az egy év neki. Én hülye belementem, hogy találkozzunk, össze is jöttünk megint. Az első hét csodálatos volt, mennyire szeret, oda meg vissza van értem. Két hétig kinn voltam külföldön. Hazajöttem, megvolt az egymás nyakába borulás. Aztán egyre kevesebbet beszéltünk. Nem is hívott. Néha összefutunk, mintha csak ismerősök lennénk. Eléggé leszar úgy érzem. Elmondtam neki, hogy ez így nekem nem oké és szakítsunk, mert ha nem akar velem lenni akkor ne erőltessük. Nekem nem elég, hogy néha összefutunk, bár szerintem ez a normális. De amikor szóba hoztam, mondta, hogy nem akar szakítani és sok dolga volt.. Ettől függetlenül még most is ott tartunk, hogy sehol. Nem hív, nem keres. Nem értem. Miért ilyen, miért nem akar szakítani?
2010. júl. 25. 18:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem "tartaléknak"tartogat.
2010. júl. 25. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
jatszatok "Adj kiraly katonat"
2010. júl. 25. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
biztos közben mást is fűz, te meg a talon vagy :(
2010. júl. 25. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Háát ne haragudj de ha ő nem akar szakíts te vele!
2010. júl. 25. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha szakítani akarsz,akkor tedd,legyél határozott!Olyan nincs,hogy márpedig ő nem akar.
2010. júl. 25. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!