Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek ha? (többi lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek ha? (többi lent)

Figyelt kérdés
Megismertem kb 1 éve egy csajt csak képen láttam de nem nagyon tetszett szerelmes volt belém de én nem én a barátnőjébe voltam a barátnője is belém de most újra az elsőbe vok szerelmes de nemtom h micsinálna a barátnője ti összejönnétek vele?? 15/f
2010. júl. 25. 17:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Én összejönnék vele, nem érdekelne a barátnője, tulajdonképpen nincs köze hozzá.
2010. júl. 25. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Úristen, tanuld már meg használni az írásjeleket. Amúgy, jöjj össze az elsővel.
2010. júl. 25. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mindenképpen beszéld meg mind a kettővel, mert pl én jártam úgy, hogy találkoztam egy pasival, randizgattunk, meg ilyenek, és kiderült, hogy a legjobb barátnőmet is szédítette egyszer egy korcsolyázás alkalmával, a két eset között több hónap telt el. De végül nem lett semmi köztük, barátnőm nem is említette, míg el nem kezdtem randizni a sráccal. Aztán hogy kiderült, ismerjük egymást mind a hárman, volt, hogy 3man beszéltünk msnen, és leesett a srácnak, hogy mi barátnők vagyunk. Aztán a srác egyszer csak se szó, se beszéd, nem keresett többet( jelzem, ez nagyon bunkó dolog, ha nem akarsz egy lánytól semmit, vagy szakítani akarsz, azt csak élőben tedd!!)

A lényeg az, hogy utána továbbléptem, meg minden, volt másik barátom, aztán jött a barátnőm szülinapja, amire a srác is és én is hivatalos voltam, és ott tudtam meg egy részeg csajtól, hogy már együtt vannak vagy egy hónapja, meg láttam őket smárolni, és mikor mentünk haza, rákérdeztem a barátnőmtől, hogy akkor ez most tényleg, hogy együtt vannak meg minden? A barátnőm letagadta, hazudott nekem, tök hülyének nézett, meg ilyenek. Én meg úgy voltam vele, hogy ha valaki ennyire gerinctelen, hogy nem bírt volna szólni erről, meg hazudik nekem, akkor én is leszarom. Aztán amikor véletlenül összefutottunk, köszönni sem bírt nekem, pedig két méterre állt tőlem, és paraszt módon elnézett a másik irányba, borzasztóan gyerekesen viselkedett. Egyébként kizárólag azért haragszom rájuk, mert én voltam az utolsó, aki megtudta, ráadásul elég megalázó módon, és ennyit elvártam volna a LEGjobb barátnőmtől, hogy megosztja velem, ha már nem veszi figyelembe azt, hogy BARÁTNŐ PASIJÁRA, EXPASIJÁRA NEM MÁSZUNK RÁ!! Ez csak egy példa arra, hogy hogy tehet tönkre egy 8 éves barátságot egy s-e-g-g-f-e-j. Úgyhogy te ne legyél az, és beszéld meg mind a kettővel, mert ez így tisztességes, ha van az emberben ennyi gerinc, ha már ekkora a szerelem. Sztem méltányolni fogja, én legalábbis méltányoltam volna, és még most is barátnők lennénk. Ha viszont csak szórakozni akarsz, akkor ne tegyél tönkre egy barátságot, keress másik lányt. Úgyhogy jól gondol meg!

2010. júl. 25. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :/
2010. júl. 25. 19:25

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!