Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem találom meg a normális pasikat?

Figyelt kérdés

18éves lány vagyok,imádok sportolni,eljárok bulizgatni vagy beűlős helyekre stb... De nem értem , miért csak az olyanok találnak meg akik megb*szni akarnak,vagy akik csak szemeznek velem de odajönni nem mernek,vagy aki nekem tetszik annak nem tetszek én vagy így forditva. Nem tartom magamat csúnya lánynak (nem beképzeltségből mondom),jó persze sok fiú van körülöttem ez tény ,de nekik vagy csak ARRA kellek,vagy nem jönnek be külsöleg,vagy nemtudnám velük elképzeni h járjak stb...

Nem tudom hol lehetne normális pasit kifogni :/ ..


2010. júl. 25. 17:29
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:

Köszönöm a kommenteket, most sok dologra fenyitották a szemmet ...

Változtatnom kell nekemis rendesen :S

2010. júl. 25. 18:41
 22/30 anonim ***** válasza:
ne parázd túl.. a szemezgetéstől még nem leszel könnyű csaj, és az csak 1 kis bátoritás a pasinak.. bár, én még szemezgetni se szoktam.. :D
2010. júl. 25. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:

egy csomó mindent tudsz csinálni amivel bátoríthatsz egy félénkebb srácot úgy, hogy ne tűnj lotyónak, nyomulósnak.

ha hosszabb ideig szemezel vele és szépen mosolyogsz, izegsz-mozogsz, esetleg elsétáltok előtte-mellette. vagy csak simán odaköszönsz neki, hogy szia az teljesen jó szerintem. ezzel tudtára adtad, hogy lehet próbálkozni.

ha ezek után sem nyit a srác akkor már nagyon félénk, jobb hagyni, az már az ő baja.

2010. júl. 25. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:

ha félénk akkor jobb hagyni?

ez érdekes nekem.

2010. júl. 25. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
hát ha percekig szemez veled egy csaj, esetleg odamegy köszön stb.. és nem csinálsz semmit, akkor vagy nem akarsz tőle semmit mert nem tetszik, van csajod stb... vagy pedig nagyon töketlen vagy. én is félénk vagyok, de ha összeszedem magam odamegyek egy csajhoz, de ha kezdeményez akkor bátrabban merek lépni. most azt nem várhatod el, hogy "felszedjen". ha már észrevehetően jelzi, hogy szabad a pálya és ad rá alkalmat, az elég kell hogy legyen.
2010. júl. 25. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
ez igy már minnyá más.
2010. júl. 25. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:

most gondolj arra, hogy egy srác, aki csak úgy nekiáll nyomulni, az bármikor máskor, más lánnyal is megteheti. Aki meg félénk, abban jobban megbízhatsz.

A fiúk 'dolga' hogy kezdeményezzenek, akkor mi a lány 'dolga'? Válogatni?

Meg ha külsőre döntöd el, hogy ki tetszik, akkor ne várj sokat

2010. júl. 25. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 A kérdező kommentje:
Igazad van ,de nem azt mondom h az a dlgunk h "válogassunk" de régebben ez tényleg úgy volt h ök jöttek oda hozzánk :D És most elég furcsa beleszokni h NEKÜNK KELL :D és sztem nem csak én vagyok így ezzel :/ :S:D
2010. júl. 26. 10:17
 29/30 anonim ***** válasza:

előző vagyok

Szerintem meg senkinek sem KELL, hanem mindenkinek LEHET kezdeményezni.

Ha tetszik valaki miért nem mutatod ki neki? Csak vársz, hogy jöjjön a sültgalamb, ha meg nem jön, akkor 'nincsenek rendes pasik'?

2010. júl. 26. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 A kérdező kommentje:
nem kötözködni akarok de ennyi erövel nézhetjük ezt forditva is ,hogy ha tetszik egy srácnak akkor miért nem jön ö oda (ö is várja h "berepüljön a sült galamb" ha meg nem akk annyi ? vagymi :D érteD? végülis ezt lehet forditva is nézni,de mind1 örülök h ilyen sokan irtak ,mert tényleg sok mindenre felnyitották a szemem és rájöttem egykét dologra és tuti h változtatok... tudom h vannak "normális " pasik csak tényleg eddig én a full"rosszfiukat " vonzottam :S:D:D rem. ez majd megváltozik !
2010. júl. 27. 01:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!