Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem találom meg a normális pasikat?

Figyelt kérdés

18éves lány vagyok,imádok sportolni,eljárok bulizgatni vagy beűlős helyekre stb... De nem értem , miért csak az olyanok találnak meg akik megb*szni akarnak,vagy akik csak szemeznek velem de odajönni nem mernek,vagy aki nekem tetszik annak nem tetszek én vagy így forditva. Nem tartom magamat csúnya lánynak (nem beképzeltségből mondom),jó persze sok fiú van körülöttem ez tény ,de nekik vagy csak ARRA kellek,vagy nem jönnek be külsöleg,vagy nemtudnám velük elképzeni h járjak stb...

Nem tudom hol lehetne normális pasit kifogni :/ ..


2010. júl. 25. 17:29
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:

én úgy vagyok vele, hogy a nem annyira jócsaj vagy buta csaj, azok csak szexre kellenek, a jobb nők pedig rendes járásra.


20F

2010. júl. 25. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim válasza:

Háát ez nehéz dolog,de mivel még fiatal vagy ezért talán nem ártana egy két kaland...Nem minden a külső ha nem is ő a világ legjobb pasija lehet ő neked az igazi!Próbálj ki minél több dolgot!És amugy honnan tudod h.azoknak a pasiknak csak ARRA kellesz???Próbáld ki őket,talán nem csak arra kellesz nekik!

Élj egy kicsit!

2010. júl. 25. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:

Hát menj oda hozzájuk te!Lányok, légyszíves fogjátok már fel, hogy akik odamennek a csajokhoz azoknak a többsége csak szexet akar, akik meg félénkebbek ők a normálisak, csak ők nem mernek odamenni hozzátok.

Vagy te is a felszínes csajok egyike vagy akinek 190 centis 110 kiló izom robert patiszon arcú gyerek kell, más nem számít.

2010. júl. 25. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
én megtalálok néha egyet - egyet, de azok csak havernak akarnak.. :S ki érti a pasikat.. :D
2010. júl. 25. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
Mit sírtok, ha normális pasit akartok ismerkedjetek ti is velük ne csak várjatok hogy megszólít valaki!
2010. júl. 25. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:

mert a normális pasik azzal vannak elfoglalva hogy a hütlen hazug k*rvák nyírják őket.


hiába vagyok rendes mindig átb*sznak a csajok.

énse tudom hol találok rendes, hűséges,őszinte lányt.

2010. júl. 25. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
uccsó.. ez igaz.. minden normalis pasinak vmi hulye k.rva a barátnője.. mert nekik nem kell rendes csaj.. hát, akkor b.sszák meg.. ezt mondom.. de akkor senki se csodalkozzon, h a rendes csajok meg a bunkókkal " vigasztalódnak "..
2010. júl. 25. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
16 éves srác vagyok és úgy 4 csaj után végre megtaláltam azt akinek nem csak pár smárolásra meg gyakorlásra kellek :-)
2010. júl. 25. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:

Köszönöm a kommenteket!

20/F Igazad van csak kár h nem mindenki így van vele:/:D


De ezaz h én nem ilyen vagyok hogy oda megyek valakihez:S Én szeretem hogy ha hozzám jönnek oda mert ez a PASI dolga (vgyis eddig ez volt a szokás ) tudom h változnak az idők,de eddig úgy voltam vele h ha nem lép ő elöször akkor annyi,de eltelt pár hónap a több mint félésves kapcsolatom óta és igy kicsit elegem lett belőle h mindig a hülyéket vonzom. Sztem azért lehet érezni h ha vkinek csak ARRA kellesz ;) hidd el

2010. júl. 25. 17:42
 10/30 anonim válasza:
Elhiszem én de te is hidd el h. ÉLJ!
2010. júl. 25. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!