Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem találom meg a normális pasikat?

Figyelt kérdés

18éves lány vagyok,imádok sportolni,eljárok bulizgatni vagy beűlős helyekre stb... De nem értem , miért csak az olyanok találnak meg akik megb*szni akarnak,vagy akik csak szemeznek velem de odajönni nem mernek,vagy aki nekem tetszik annak nem tetszek én vagy így forditva. Nem tartom magamat csúnya lánynak (nem beképzeltségből mondom),jó persze sok fiú van körülöttem ez tény ,de nekik vagy csak ARRA kellek,vagy nem jönnek be külsöleg,vagy nemtudnám velük elképzeni h járjak stb...

Nem tudom hol lehetne normális pasit kifogni :/ ..


2010. júl. 25. 17:29
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:
Na ezaz ,itt van a baj , hogy a normális pasikat "elrontják" a rossz k*r*ák és utána más csajokon akarnak bosszút állni :S de nem értem miért azt szivatják ? mikor nmem ö tehet róla :SS
2010. júl. 25. 17:49
 12/30 A kérdező kommentje:
Én élek :D de sok mindenki csak ANNYIT nézki belölem és ez már kicsit kezd zavarni... :S
2010. júl. 25. 17:50
 13/30 anonim ***** válasza:

De ezaz h én nem ilyen vagyok hogy oda megyek valakihez:S Én szeretem hogy ha hozzám jönnek oda mert ez a PASI dolga (vgyis eddig ez volt a szokás ) tudom h változnak az idők,de eddig úgy voltam vele h ha nem lép ő elöször akkor annyi,de eltelt pár hónap a több mint félésves kapcsolatom óta és igy kicsit elegem lett belőle h mindig a hülyéket vonzom. Sztem azért lehet érezni h ha vkinek csak ARRA kellesz ;) hidd el



Hát ha te így gondolod, hogy a pasi dolga akkor majd mennek oda hozzád a barmok akik ki akarnak használni, aztán soha életedben nem lesz normális pasid.Majd 60évesen el gondolkodhatsz róla hogy megérte e várni és nem odamenni egy normális pasihoz, de addigra már késő lesz.

2010. júl. 25. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 A kérdező kommentje:

:D hüümm *-)

Lehet igazad van , és elkéne ezen gondolkoznom ... Köszönöm az öszinteségedet

2010. júl. 25. 17:57
 15/30 anonim válasza:
Az utolsó hozzászólóval kell hogy egyet értsek...!!! Sajnálom de tényleg ez van...
2010. júl. 25. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 A kérdező kommentje:
De lehet h igy meg azt hiszik a pasik h rávagyok tapadva,nyomolusnak fognak tartani :S pedig pont nem :S:D
2010. júl. 25. 18:21
 17/30 anonim ***** válasza:

mert a normális pasik azzal vannak elfoglalva hogy a hütlen hazug k*rvák nyírják őket.


hiába vagyok rendes mindig átb*sznak a csajok.

énse tudom hol találok rendes, hűséges,őszinte lányt.

2010. júl. 25. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:

Pont a normális pasik gondolják úgy hogy majd a nő odajön hozzá ha akar valamit. Sarkítva.


Ez egy nagyon undorító, idegesítő dolog a nők nagy részének körében: passzivitás. Ha már nem veszed a fáradságot hogy keress magadnak valakit, legalább ne sírj mindenkinek. Másrészt meg ne tetszésre válogasd a fiúkat, hanem ismerkedj: beszélgess olyanokkal is akik kevésbé "szépek". A "helyes" pasik nagy részének nincs szüksége komoly kapcsolatra, a rámenősöknek meg végképp nem. Kevés a kivétel.

Biztos benned is sok hiba van ezen kívül még.

2010. júl. 25. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
abban egyet értek itt az előzőekkel, hogy akik simán odamennek egy csajhoz azok legtöbbször csak szórakozni akarnak, mert megtehetik, mert nem akarnak komoly kapcsolatot csak szexet. most vannak az általában vett normális pasik akiknek ez nehezebben megy, szóval ha nem is mész oda akkor legalább valamilyen módon tudod őket bátorítani. persze vannak rendes-jóképű és kezdeményező pasik is, csak nekik van barátnőjük. amúgy a pasi dolga lenne a kezdeményezés, de szerintem a rendes fiúk már annyit csalódtak, hogy bennük van a félsz.
2010. júl. 25. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:

Szerintem értsd meg,hogy a helyes és/vagy nyomulós pasik többségének csak arra kellesz és ezek alapján adj esélyt azoknak is akik ránézésre nem vesznek le a lábukról.


Odamenned nem kell a srácokhoz,ez a Mi dolgunk de tudod én sosem megyek oda lányhoz úgy,hogy előtte legalább ne szemeztünk volna. Nekem ennyi bátorításra van szükségem,utána már tudom mit kell tegyek.

2010. júl. 25. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!