Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek érdemes érte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek érdemes érte küzdenem? (Bővebben lent! )

Figyelt kérdés

Sziasztok!Szeretném a véleményeteket kérni egy igen bonyolult szerelmi ügyben!Van egy fiú akivel jártam,nagyon szerettem/és szeretem őt!De szakított velem amiben igaza van hiszen 14 évesek vagyunk élnünk kell!Több emberrel is járnunk kell ahoz h.tényleg komolyan gondoljuk azt hogy ő az igaz,mert akkor elengedtem és azt gondoltam h.ha visszjön tényleg engem szeret!Háát és mostanábba nem tudom h.mi van...Visszaakar jönni???Mert persze ő is járt másokkal és én is,de ha én jártam vkivel teljesen kikellt magából,féltékeny vt(látványosan),és én egyszer próbáltam újra kezdeni akkor kosarat kaptam:(!De mégis azt érzem h.ő is akar engem pl:a múltkor egy kirándulás során nagyon látványosan összeakart hozni a barátjával és feltünően érdeklödött hogy van e vkim,de a hazafele uton viszont megkért üljek mellé és megcsókolt!És azóta is és régebben is mindig kikérte a véleményem ami számomra fontos és jóó dolog senkire nem hallgatot/hallgat csak rám!De akor miért kosarazott ki???Mit kellene tennem szerintetek???


Értelmes válaszokat kérek!És köszönöm annak aki elolvasta és megpróbál segiteni!Puszi:Timi:)


2010. júl. 25. 16:33
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Szerintem érdemes lenne újra megpróbálnod mégegyszer,mert lehet meggondolta magát!Mikor kosarat kaptál előfordulhat,hogy nem tudta még mit akar!Azóta viszont megcsókolt,nem hiszem,hogy csak hobbiból!Megbeszélhetnéd vele!Te is okosabb lennél,és nem kéne találgatnod!:)
2010. júl. 25. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a gyors választ!

Én is nagyon szeretném újra kezdeni vele...De szerinted hogyan???Mit mondjak neki???

Lehet furán hangzik,de félek h.újra kosarat kapok!:(

2010. júl. 25. 16:44
 3/17 anonim ***** válasza:
szerintem mindenképp megéri ;) sok sikert =)
2010. júl. 25. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:

De mi volt megcsókolt és utánna mi volt mondott vmit?

Mert bizit akar vmit ha megcsokolt..=)

de az is lehet h ha már egyszer kikosarazott akkor lehet h most is csak jáccik veled szal csak hülyít:/

remélem a 2.lehetőség nem teljesül be mert drukolok neked de ez is benne lehet..:/

2010. júl. 25. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

:)Nem hangzik furán,én is félnék a helyedben!De csak az nyer,aki mer!

Mmmm...ha beszéltek,hozzd fel neki azt a napot mikor megcsókolt,kis nosztalgiázás képpen!Utána mondd neki,hogy meglepödtél,mikor megcsókolt,de nagyon jól esett,vagy vmi ilyesmi!Rákérdezhetsz,hogy miért tette,stb...Innen már rálehet térni,hogy nem szeretné-e megprobálni!Azt mondja,hogy nem,akkor haragudj meg rá,és hagyd a fenébe,csak játszott veled:( Na de ez legyen, ami utoljára eszedbe jut!:)Szurkolok!:D

2010. júl. 25. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Köszi..


Háát megcsókolt és utánna én is visszacsókoltam és akkor nem mondott semmit láthatólag zavarban voltunk én mosolyogtam ő meg átölelt!


Köszönöm szépen!Igazad van aki mer az nyer!Nagyon remélem hogy nem csak játszott velem:(



És még egy vmi nemrégibben volt egy fesztivál féle ahol találkoztunk és mikkor találkoztunk ott vt még 2 haverja ők adtak 3 puszit mert már rég taliztunk aztán ő meg csak egyet adott "véletlenül" a számra!Nagyon szeretem őt!És ezekből a jelekből arra merek kockáztatni hogy ő is szeret!

2010. júl. 25. 17:02
 7/17 anonim válasza:

na jooo a serác télleg szeret:DxD

1#irigykedik

2#csak neked hisz

3#megcsókol

4#szájrapusziˇvéletelenˇ

ennyyyihh szeret a srác:D

2010. júl. 25. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Köszii♥

Annyira jóó másoktól is hallani mert már kezdtem azt hinni h.csak én képzelek többet:)


Esetleg tipp hogy hogyan kérdezem meg tőlle??(na jó ez hülyeség mert megkérdezni csak egy féleképpen lehet úgy hogy megkérdezem xd) Nah de mikkor,milyen körülmény között??Vagy csak úgy szimplán???Esetleg ha én is megcsókolnám???

Szerintetek??

2010. júl. 25. 17:18
 9/17 anonim ***** válasza:
Ha nem, akkor nem, ehhez tartsd magad. Ne hagyd magad megcsókolni, semmi flört vagy hasonló. Így biztosan döntésképesebb lesz.
2010. júl. 25. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm és igen tudom hogy nem lenne szabad hagynom,de akkor is azért csókoltam vissza mert bekell valani örültem neki mert szívből szeretem!
2010. júl. 25. 17:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!