Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Érdemes lenne még küzdenem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes lenne még küzdenem vagy hagyjam az egészet?

Figyelt kérdés

Előre is bocsi a hosszú sztoriért. :)

Szóval belekeveredtem egy szeretősdinek induló "kapcsolatba" már 1,5 éve. Én 20 éves vagyok, az illető pasi 31. Szeptember óta felmerült benne párszor, hogy lehetne komolyabb, de aztán mindig visszavonta ezt, mert én a szomszéd megyében tanulok, meg hogy mit szólnak a szülei a korára. Most viszont képbe került egy nő, aki házas, de elköltözött a férjétől nemrég, ami persze "a szeretőm" szerint még nem jelent sokat, mert még vissza költözhet hozzá. Már tudtam a nőről kb. 1 hónapja, mert azóta "szemelte ki" magának. Én abbahagytam a pasival a dolgot az egészet pár napja, mert már úgy éreztem/érzem, hogy egyre jobban mélyülök érzelmileg az egészbe. Mondtam is neki, hogy szakítsuk meg a kapcsolatot, hogy felejtsük el egymást. Ő ebbe nem egyezett bele, mert nem akarja, hogy amit eddig elértünk, az csak úgy kárba vesszen, pedig tudom, hogy össze szeretne jönni a másik lánnyal. Fogalmam sincs mit tegyek. Akarná ő is, de visszafogja pár dolog, de ha azt mondom, hogy hagyjuk abba, mert semmi értelme, akkor ő erről nem is akar hallani. Hagyjam most már inkább végleg, vagy még próbálkozzak azért, amíg eléggé bizonytalan a dolog a másikkal?


2009. ápr. 25. 11:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ülj le vele beszélgetni. A korotok az a dolog, ami sosem fog változni, 5 év múlva sem leszel "közelebb hozzá"... Tehát ha ez okozza benne a legnagyobb problémát, akkor szerintem próbáld elfelejteni. Nem láncolhat maga mellé, állítsd választás elé... Másfél év az azért nem rövid idő.
2009. ápr. 25. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Még azt hozzátenném, hogy a másik lány 3 évvel idősebb nálam.
2009. ápr. 25. 11:58
 3/5 anonim ***** válasza:
Még fiatal vagy h elpocsékold az életed.Lépj tovább.
2009. ápr. 25. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igazából ezt sem értem benne, mert tudom azt is, hogy a korom nem zavarná, de valamiért mindig próbálja felhozni ezt egy indoknak, hogy miért ne.
2009. ápr. 25. 12:00
 5/5 anonim ***** válasza:

szia!


Nekem egy dolog szúrja ki a szememet.Idézlek: "Ő ebbe nem egyezett bele, mert nem akarja, hogy amit eddig elértünk, az csak úgy kárba vesszen"....

Hagyjuk hogy elméletileg a szeretője vagy , nincs jogom senki felett ítélkezni. A kérdés: egy ilyen "kapcsiban" mit lehet elérni közösen? És ezt érted , hogy nem kritikának írom. Teljesen jól látod, ezt a kapcsit be kell fejezni , annál is inkább , mert ez a hapsi úgy látom szeret kicsapongani. Jól éreztétek magatokat , köszönöd ,ennyi; van még más hapsi is a földön :))

2009. ápr. 25. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!