Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez mit jelent a pasiknál?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mit jelent a pasiknál? Elsősorban pasik válaszát várom de lányok is írhatnak ha van ötletük.

Figyelt kérdés
A barátommal pár hete szakítottunk. Az elején még könyörögtem neki hogy próbáljuk meg, változzunk meg stb de akkor mindig lerázott. Azóta gondolkoztam és rájöttem hogy nem fogok könyörögni egy pasinak se. Amióta meg mondtam neki ezt és hogy nem érdekel mit csinál mostantól azóta nagyon megváltozott. Nézegeti a dolgaimat myvip-en hogy milyen komikat kapok meg a képeimet, msn-en a személyes üziket állandóan olvasgatja és képes rám írni csak azért hogy megkérdezze kinek szól. Pár napja csak azért rámírt hogy elmondja délután megy hozzá egy csaj és bemásolgatja nekem hogy miket írnak neki a lányok. ha azt írom neki hogy bocsika de másnak másold be ezeket mert engem nem érdekel akkor megsértődik és letilt aztán ha kiírok egy személyes üzit azonnal feloldja a tiltást és megkérdezi kinek szól. Na most a kérdésem az lenne hogy mi baja van ennek a pasinak?? beteg vagy féltékennyé akar tenni vagy akar még valamit??
2010. júl. 25. 09:04
 1/5 anonim ***** válasza:

Biztosan féltékennyé akar tenni, de ez már gyerekes amit csinál. Leginkább egy lányát féltő apához hasonlít :S Én is pár hete szakítottam a barátnőmmel, ugyanígy leráztam, bár finoman. Mindig kiírja hogy (L)SZERETLEK GERGŐ :D (L) hát felőlem írja. Én csak örülök annak, ha elfelejt és nem okozok neki több fájdalmat, de igazából szerintem csak azért írja, hogy féltékeny legyek.


Mondd meg a fiúnak, hogy hagyjon békén, mert ez a te magánéleted. És ha megsértődik? Akkor sértődjön, ne törődj vele. Myvipen pedig beállíthatod, hogy csak ismerősök lássák a képeidet és azok hozzászólásait, őt meg egyszerűen visszautasítod, mint baráti ismerős.


Sajnos más megoldás nem hiszem hogy létezne :( Hány éves vagy? Ez kortól is függ.

Remélem sikerült valamennyit segítenem!

14/F

2010. júl. 25. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

16 éves vagyok a pasi 17.

Tulajdon képpen nem akarom elhajtani mert elég csúnyán bánt velem az utóbbi időkben és szeretném látni ahogy szenved. Most egy kicsit tetszik ez nekem hogy mindig azt lesi mi történik velem csak nem tudom mit akar vagy hogy akar e valamit. Kicsit szánalmas az hogy mindig bejelenti hogy mikor hova megy meg kivel és még be is másolja nekem amit írnak neki. Ha szakított akkor mminek kell ezt csinálni?? meg mondtam nekii tegnap hogy másnak másolja be hátha nagyobb sikere lesz mert engem nem izgat erre annyit írt hogy jó akkor cső és letiltott. aztán kiírtam valamit szeméélyes üzinek és egyböl írt hogy kinek szól. Néha már idegesítő de viszont néha örülök neki hogy kinlódik. megérdemli

2010. júl. 25. 09:22
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha nem akarsz tőle semmit,akkor fejezz be mindenféle komunikációt vele,mert így sosem lesz vége!Így csak ezeken a dolgokon rágódsz!Se telefonra ,msn,sms,stb ne reagálj mert sosem hagyja abba!Fiatal férfiaknál előfordul ez,hosszú lenne magyarázni....menő akar lenni elötted stb,meghogy talán hogy mit vesztettél,milyen szuperpasit..kitudja..és lehet hogy azthiszi hogy te vissza mész majd hozzá mégis és akkor ő "irányít "mindent...fene tudja..de azután egy szavad sem lenne abban a kapcsolatban...szinte úgy jönne ki hogy örülj hogy vele lehetsz...hisz neki lehetne millió más csaja is...hm...talán ilyesmi...a jelenlegi élettársam aki 20 éves,és a volt pasija is szintén annyi,hasonlókat csinált.....de a párom nemfoglalkozott vele így abbahagyta!Zárd le ezt magadban,fiatal vagy!Lehet sok pasid,ilyenkor ne ragadj le egynél...tapasztalj...vannak különbek is nála...és mondom ha reagálsz a dolgaira soha nem lesz vége! Előre kell nézni nem hátra!Rengeteg pasi van!Nézz körül!

34/F

2010. júl. 25. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem dühös valamiért a kapcsolatotokból és így akarja kiélni magát. Jobb lenne megbeszélni mi is a baja pontosan. Próbáljatok megoldást találni.


Sok sikert!

2010. júl. 25. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Képzeljétek megint rám írt msn-en hogy neki szóle a kiírás....

Miért is nem lepődök meg :S

Megint csak olyanokat mondott hogy mennyi csaj felveszi msn-re meg örül hogy tud válogatni és azt mondta hogy reméli ha lesz barátnője akkor nem fogok neki kersztbe tenni:@ Ezzel a mondattal nagyon felhúztam magam. Miért tennék neki kersztbe?? Meg írtam neki hogy engem nem érdekel milyen barátnői lesznek meg hogy mit képzel hogy ilyet feltételez rólam. Aztán megint elkezdte mondani hogy majd pár óra múlva lesz mert megy valakihez. Nem értem hogy minek jelent be ilyeneket ha vége. Féltékennyé akar tenni vagy csak bunkó?

2010. júl. 25. 15:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!