Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan kell jól barátnőt hazudni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell jól barátnőt hazudni?

Figyelt kérdés
Ezt úgy értem, hogy sose bukjak le.
2010. júl. 24. 23:53
1 2 3 4
 21/33 A kérdező kommentje:
18
2010. júl. 25. 00:19
 22/33 anonim ***** válasza:
Na de komolyan már ember! Áruld már el miért csinálod ezt... Ha tudod hogy milyen csajt hazudnál magadnak, inkább szedd össze magad és próbálj felszedni egy olyat... Nem fog sikerülni az elsőnél vszleg, de hát próbálkozni kell, egy hazugságtól nem leszel boldogabb :S
2010. júl. 25. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 A kérdező kommentje:
Nem,viszont mindenki rám fog irigykedni,hogy fú milyen nője van!
2010. júl. 25. 00:24
 24/33 anonim ***** válasza:
Találj ki neki kamu nevet, mondd azt, hogy egy városban lakik veled, találj ki történeteket, hogy mit csináltatok együtt, szedj össze képeket 1 jó csajról a netről, és küldözgesd haveroknak msn-en, csinálj 1 kamu msn fiókot a nevében, és irogass rajta a haveroknak.
2010. júl. 25. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:

De aranyos... :)

Amúgy nem hiszem hogy a lány jobb nálam. :P

2010. júl. 25. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 A kérdező kommentje:
Köszi,képeket már gyűjtöttem,de azért küldözgetni nem fogom. :D
2010. júl. 25. 00:28
 27/33 anonim ***** válasza:
00:23 vagyok hú ember ez nagyon nem oké ahogy gondolkozol... Engem is eltölt valamiféle elégedettséggel ha irigykednek rám, de csak akkor ha ez azért történik mert én, a saját erőmből, elértem/megszereztem valamit, ami nekik is kellene. Semmi örömöm nem lenne abban ha olyasmire irigykednének amim valójában nincs is... Sőt, szörnyen megalázó lenne... Szedd össze magad kérlek... Képzeld el ha valóban lenne egy ilyen nőd, az mennyivel jobb érzés lenne... És most állj fel és keresd meg :)
2010. júl. 25. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:

hmm.. nekem van baratnom es nem szoktam irigykedni masra, akarmilyen baratnoje is van. szoval ezt buktad :D egyebkent inkabb dugsz egy 7-es csajt vagy hazudsz egy 10-est? ugy tunik, inkabb hazudsz egy 10-est. egyebkent ha van onbizalmad, tokos vagy, akkor a 10-es is osszejohet.


19/F

2010. júl. 25. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
ja es ha nem talalkoznak vele, ugyse fognak rad irigykedni... ha meg van egy igazi baratnod, aki talan annyira nagyon nem is jo csaj, viszont jol elvagytok, azert sokkal jobban fog irigykedni az, akinek nincs baratnoje.
2010. júl. 25. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
szerintem mások nem fognak rád irigykedni, mert nekik van igazi nőjük.
2010. júl. 25. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!