Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan kell jól barátnőt hazudni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell jól barátnőt hazudni?

Figyelt kérdés
Ezt úgy értem, hogy sose bukjak le.
2010. júl. 24. 23:53
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
100%

hasznos tanacs kell? mindenkeppen tavkapcsolatot hazudj. meseld el, hol ismerkedtetek meg, stb. neha tunj el par napra, aztan mondd azt, hogy a baratnodnel voltal. szerezz valami ismerost, akit a tobbiek nem ismernek (esetleg hivd meg valamire, fizesd ki ot, nemtudom, milyen kapcsolataid vannak), es hivd el hozzad par napra, akkor mutatkozz vele sokat, de ne tul feltunoen, es ezt azelott jatszd be, mielott meg elkezdenenek gyanakodni... ha mar gyanakszanak, sokkal nehezebb lesz. ha mar "lattak ot", akkor is csak addig huzd a dolgot, amig nem gyanakszanak vagy ilyesmi, akkor "szakitsatok". Legyel szomoru, borulj ki, stb. ha szerencsed van, haverok meg el is visznek sztriptizbarba. meghasznosabb tanacs kell? menj el bulizni, szedj fel valami csajt, mert ez tenyleg szanalmas.


19/F

2010. júl. 25. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:

amikor a haverjaiddal vagy megkérdezed őket,hogy hogy állnak a csajokkal.jobb esetbe visszakérdik,rosszabba nem.ha nemkérdik akkor felhozod,hogy összejöttél egy aranyos lánnyal.de szerintem ne kezdj el nekik nagyzolni,hogy "akkora mellei vannak",stb hanem diszkréten,hogy olyan kis aranyos...rendes.

aztán ha majd szerveznek vlm programot és hívnak,mond azt,hogy a barátnőddel találkozol,nem érsz rá,majd máskor.ha összefutsz valamelyik haveroddal mond neki,hogy épp most találkoztál a barátnőddel.legyen a telefonodba valami szám és a név helyén,hogy "kicsim" vagy mittomén.legyen benne a híváslistádba is.ha a haverjaiddal vagy,játszd el,hogy csörög a telefonod (mondjuk csak rezeg és ők azért nem hallják a csengőhagot)és félrevonulsz és boldogan beszélsz a "barátnőddel"(amúgy senkivel)


nem tudom mire jó ez,lehet lebuksz és akkor a haverjaid szemébe nagyot fogsz esni és szánalmasnak fognak találni,de remélem segíthettem!

2010. júl. 25. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim válasza:
100%
Soha ne mond h "mi közöd van hozzá?" mert akkor tudni fogják h hazudsz. amúgy meg az lenne a legegyszerűbb ha inkább tényleg felszednél 1 csajt. (23:59)
2010. júl. 25. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítségeket!
2010. júl. 25. 00:12
 15/33 A kérdező kommentje:
Persze, szedjek fel egy csajt. De én olyan csajt hazudok magamnak, amilyet felszedni nem igen tudnék. Értitek?!
2010. júl. 25. 00:13
 16/33 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy és hol laksz? Én szívesen eljátszom a barátnődet, ha gondolod.
2010. júl. 25. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
Én szoktam barátnőt hazudni.A lényeg hogy ne essél túlzásokba pl: ne mond azt hogy akkora melle van mint egy playmatenek, olyan szép arca mint egy szépségkirálynőnek mert az gyanús.Elég csak azt mondani hogy külsőleg rendben van és ha megkérdezik hogy mégis kire hasonlít akkor olyasvalakihez hasonlítsd aki úgymond csak viszonylag szép.Hogy mégvalóságosabbá tedd a hazugságot pletykálj a haveroknak a kitalált nőd kitalált rossz tulajdonságairól is hogy:rágja a körmét meg túl nyálas filmeket,sorozatokat néz
2010. júl. 25. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
Miért nem? Én így élni sem tudnék. Bakker ha úgy gondolnám hogy sosem szerezhetek meg egy olyan csajt amilyet "hazudnék", ha dicsekedni akarnék vele, akkor helyben harakirit követnék el.
2010. júl. 25. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 A kérdező kommentje:
Hú, milyen kedves vagy! :D Kösz nem, mondom, hogy van aki segít majd! :)
2010. júl. 25. 00:16
 20/33 anonim ***** válasza:
De most komolyan, hány éves vagy?
2010. júl. 25. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!