Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan kell jól barátnőt hazudni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell jól barátnőt hazudni?

Figyelt kérdés
Ezt úgy értem, hogy sose bukjak le.
2010. júl. 24. 23:53
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
91%
Az miaz hogy barátnőt hazudni? :D Úgy akarsz tenni mások előtt mintha lenne barátnőd? Hát ez nagyon gyökér XDDDDDDDD
2010. júl. 24. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
100%
te most hulye vagy, vagy igazam van?
2010. júl. 24. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
Szerezz inkabb egy igazit... nem lehet ugy baratnod hazudni, hogy soha se bukj le, mert egy ido utan ugyis elkezdenek beszelgetni a haverok, hogy ki latta mar a baratnodet. Aztan direkt azt fogjak figyelni. Es ra fognak jonni.
2010. júl. 24. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:

Igen, úgy akarok tenni mások eőtt, mint ha lenne barátnőm.


Pont ilyen reakciókra számítottam, de remélem, hogy valaki azért majd ad tanácsot is!

2010. júl. 24. 23:56
 5/33 A kérdező kommentje:
23:56-nak: Mindenre van megoldás! ;)
2010. júl. 24. 23:57
 6/33 anonim ***** válasza:
Persze, ha felberelsz egy csajt, hogy jatsza el rendszeresen, hogy a baratnod... igy lehet legprofibban.
2010. júl. 24. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim válasza:
Hát ez nagyon szánalmas :D:D:D
2010. júl. 24. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:
Oké! Tudom, hogy szánalmas meg minden, de én nem arra vagyok kíváncsi, hogy szánalmas-e hanem a hasznos tanácsokra, úgyhogy,ha kérhetném erre koncenráljunk,ne a kioktatásra!
2010. júl. 25. 00:01
 9/33 anonim válasza:

23:59-es vagyok.

Hogyha kérik hogy mutasd be,mond azt, hogy távkapcsolatban éltek és minden hétvégén találkoztok csak.

2010. júl. 25. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:
Ez is meg lenne oldva, mert van olyan ismerős, aki eljátszaná. De ha erre kérnének, biztos, hogy nem mutatnám be. Annyit mondanék neki, hogy mi közöd hozzá? Aztán majd egyszer elvitetném magam suliba azzal a csajjal, aki eljátsza és akkor meglátnák a többiek "véletlenül". Sokkal hihetőbb, miontha becipelem magammel másnap vezényszóra,nem?
2010. júl. 25. 00:08
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!