Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy egyes emberek MSN-en velem szemben szűkszavúak, míg másokkal szemben bőbeszédűek?

Figyelt kérdés
Nekem olyan szókinccsel ír hozzám, mint ami egy gyogyósnak van. Összes szava az "igen, nem, nem tudom", és az "aham". Míg másik havernak fogadni mernék, hogy jóval többet rizsázik, egyszerűen abból kiindulva, hogy rendszeresen együtt szoktak lenni. Attól még hogy én tájékozatlanabb vagyok az együttesek, bulik, a TV-sztárok és a szex terén (legtöbb fiatal szinte csak ezekről tud beszélni), attól még tudok másokkal egész jól beszélgetni. Ez a tény önmagában még nem zavarna, csak a legtöbb ilyen ember azon haverok közül kerül ki, akik hozzám közel laknak. Míg akikkel jobban tudok beszélni, alig, ha van lehetőség találkozásra. És azt sem értem, hogy pl. miért van az, hogy a legtöbb egyetemista örökké elfoglalt, amikor én is voltam egyetemista, írtam szakdolgozatot is. Mégis sikerült úgy beosztani az időmet, hogy a péntek meg a szombat esték szabadok legyenek! Csak a többiek nem éltek a soha a valós életbeli találkozások lehetőségével.
2010. júl. 24. 17:54
 1/7 anonim ***** válasza:

Mert épp Dotáznak, vagy cséznek, tudod milyen nehéz így játszani? :D

Meg most miről beszéljen, én se szoktam a csajoknak a fragratemről szónokolni.

2010. júl. 24. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
mert nem bírnak, nem akarnak tőled semmit vagy van olyan jelenleg nekik aki jobban tetszik nekik.
2010. júl. 24. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Vagy a /b/-t olvasgatják.
2010. júl. 24. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
csak annyi, hogy épp nem akarnak veled beszélgetni..
2010. júl. 24. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Sajnos én is így vagyok a barátnőmmel, de azért, mert már nem tudunk miről beszélni. Több éve együtt vagyunk és egyszerűen minden létező témát kibeszéltünk. :S
2010. júl. 24. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

'Sajnos én is így vagyok a barátnőmmel, de azért, mert már nem tudunk miről beszélni. Több éve együtt vagyunk és egyszerűen minden létező témát kibeszéltünk. :S'


Ez szerintem azért van, amit az előbb ide írtam:


[link]


A 27. hozzászólásban van az írásom


Nincsenek már közös élményetek. Ezért kéne szerintem elvinni vagy elhívni valahová olyan helyre, ami mindkettőtöknek új élményt jelent! Nem kell mozi, vagy színház legyen, lehet akár séta a naplementében, vagy hajókázás is!


Ezt neked azért írtam mert van párkapcsolatod, csak meg is akarod tartani, nekem nincs párkapcsoaltom.

2010. júl. 24. 18:19
 7/7 anonim válasza:

Már bocs de szerintem pont ezért nem beszélgetnek veled. Úgy viselkedsz mint egy 70 éves. A tiniket mi más érdekelje. Buliziás szerelem szex...stb. Ha téged ezek nem érdekelnek ne is várd h beszélnni fognak veled.

15/L

2010. júl. 25. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!