Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok már úgy, hogy…?

Figyelt kérdés
Egy veszekedésnél a párotoknál teljesen megvoltatok győződve, hogy nektek van igazatok, de a párotok meg épp ellenkezőjéről, és a vita végén még igy is te jöttél ki vesztesül, mikor érezted, hogy neked van igazad, és kb. fájt, h a barátod nem h nem ért veled egyet, még az ellenkezőjét mondja. Velem nagyon sűrűn van ez, pl-ul régebben a barátom hazudott valamiben. Elkezdünk veszekedni, felhozom azt a hazugságát, és letagadja, holott tudom h akkor hazudott. (és szerintem ő is) Nagyon dühítenek az ilyen esetek, ami sajnos sokszor van, nem tudom, h bírjam ki ezeket, mert ha nem veszekedünk minden oké végül is.
2010. júl. 24. 15:14
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Itt nem az egorol van szó. Mert ha neki van igaza akkor be ismerem. Néha még akkor is amikor ténylegesen nekem van igazam, csak azért hogy ne legyen belöle veszekedés. De valamimkor énis vágynék arra h beismerje h igazam van. És igen én sem tudom vele tisztázni az ilyet.
2010. júl. 24. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Arra gondoltam, hogy a srác védelmezi túlságosan az egóját, ha nyilvánvalóan a Neked van igazad. Erre nem könnyű rákérdezni, pláne változtatni a másikon. Szerintem sok felnőtt ember úgy hal meg, hogy egész életében az egóját féltette mindenféle véleménykülönbség esetén.
2010. júl. 25. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!