Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok már úgy, hogy…?

Figyelt kérdés
Egy veszekedésnél a párotoknál teljesen megvoltatok győződve, hogy nektek van igazatok, de a párotok meg épp ellenkezőjéről, és a vita végén még igy is te jöttél ki vesztesül, mikor érezted, hogy neked van igazad, és kb. fájt, h a barátod nem h nem ért veled egyet, még az ellenkezőjét mondja. Velem nagyon sűrűn van ez, pl-ul régebben a barátom hazudott valamiben. Elkezdünk veszekedni, felhozom azt a hazugságát, és letagadja, holott tudom h akkor hazudott. (és szerintem ő is) Nagyon dühítenek az ilyen esetek, ami sajnos sokszor van, nem tudom, h bírjam ki ezeket, mert ha nem veszekedünk minden oké végül is.
2010. júl. 24. 15:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ejha.
2010. júl. 24. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Húú velem is volt már ilyen. Én egyszerűen csak annyit kérdeztem a végén: na akkor mivel tudod megcáfolni az érveimet? Nem tudta semmivel. Ez a helyzet azért nehéz, mert nagyon a szavak mesterének kell lenni, hogy felül kerekedj rajta.
2010. júl. 24. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
igen nekem is ilyen a barátom -.- rohadtul idegesitö
2010. júl. 24. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
sajnos, mindig mindent kitud magyarázni, csak ő elhiteti magát h jól kimagyarázta, de én akkor is maradok az álláspontom mellett, mert tudom h nem úgy van, csak mellette képtelenség, h valamiben is igazam legyen. :S
2010. júl. 24. 15:28
 5/12 anonim ***** válasza:

mikor 16-18 évesen jártam egy sráccal 3 évig, akkor is sokszor éreztem ezt, és csak mondtam tovább az igazam, mert biztos voltam benne, h majd meggyőzöm.ma már tudom, h az emberek mások, és nem azért mondja az ellenkezőjét h bosszantson, hanem mert ő így látja a világot.szóval most többnyire egyszer elmondom a véleményem, meghallgatom az övét és kompromisszumot igyekszem keresni, egy közös pontot a két álláspont határán,különben az egész életemet veszekedéssel tölteném, de ennél jobb szórakozást is ki tudok találni:)

22/L

2010. júl. 24. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
15:23as vagyok, nekünk általába ezekből mindig veszekedés lesz, 1-2 napig nem is szólunk egymáshoz, aztán nem birjuk egymás nélkül és egy ideig akkor megint jó minden, de aztán kezdödik elölről:S Általába ö mondja hogy jolvan nincs kedve veszekedni és most megy el (hogyha msnen dumálunk) élöbe meg befekszik az ágyba és alszik...És semmilyen módon nem tudom kiharcolni belöle hogy egyszer kimondja hogy igen is nekem van igazam.(még akkor se hogyha tudja hogy nekem van..)
2010. júl. 24. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
15:37 --amit írtál olyan volt, mint ha a saját kapcsolatomról olvastam vna. Szörnyű egy dolog. Ti miota vagytok együtt??
2010. júl. 24. 15:41
 8/12 anonim ***** válasza:
most lesz aug 20-án két éve. Ti?
2010. júl. 24. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Szerintem már az rossz, ha ismétlődőek a "kinek van igaza"-jellegű viták. Mindig kérdezzétek meg, hogy valójában miért veszekedtek, miről szól a veszekedés tulajdonképpen. Ha van konkrét, megoldandó célja, akkor a tévedés elvileg nem szégyen, emberi dolog, és be lehet ismerni. Ha nem ismeri be valaki, az arról szól, hogy vagy neki IS igaza van, csak más szemszögből, vagy félti az egóját. Előbbi esetben kérdés, hogy lehet-e kompromisszumos megoldást találni. Utóbbi esetben arról kell elkezdeni beszélgetni (egy nyugodtabb pillanatban érdemes), hogy miért kell annyira félteni az egóját, kitől fél, miért fél.

Nagyon rövid ideig tűrnék magam mellett olyan lányt, aki az egójáért harcol bármilyen vitában. 24f

2010. júl. 24. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Mi több mint két éve. És akkor Te sem tudod az ilyen vitákat vele tisztázni, hogy DE NEKED VAN IGAZAD?
2010. júl. 24. 15:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!