Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetnék ebben a helyzetbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék ebben a helyzetben párommal? Vagy ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Kezdjük azzal, hogy én egy nagyon büszke ember vagyok és lehet ebből indul ki az egész. Nem vettek fel egyetemre, de páromat igen és ez nekem nagyon fáj(már nem az, hogy őt felvették, hanem, hogy engem nem) teljes mértékig szeretem őt és nagyon félek, hogy ez miatt elveszítem. Az egyetem köztudottan egyet jelent a buli buli hátán meg néha tanulgatással és párom sem veti meg a bulizást. Egy albérletben fogunk lakni augusztustól és félek, hogy az, hogy nekem otthon kell ülnöm a kapcsolatunk rovására fog menni. Egy szánalmas csődtömegnek érzem magam amiatt, hogy nem vettek fel. És minden nap azt látni, hogy hazakullogok mint a vert sereg és ő meg csoporttársaival lébecol ezt egyszerűen nem tudom elviselni:S:S biztos bennem a hiba...segítsetek... már azon is gondolkodtam , hogy nem akarom bántani és inkább véget vetek a kapcsolatnak. Egy önző szemétládának érzem magam...
2010. júl. 24. 10:29
 1/10 anonim ***** válasza:
Még lesz valami pótfelvételi vagy pótvizsga augusztusban, nem?
2010. júl. 24. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Keress magadnak te is vmi más tanulási lehetőséget vagy munkát, valósítsd meg önmagad.A te lelkiállapotod ne tedd függővé tőle.Ha komoly a kapcsolatotok tudja mi a határ abulizásban..féltékenykedni felesleges, csak eltaszítod vele.Legyetek boldogok úgy együtt, h mindenki közben áli a saját életét és nem sopánkodik.
2010. júl. 24. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Hát figyelj. Szerintem itt kettőn áll a vásár. Neked meg kell értened azt ahelyzetet hogy őt felvették téged nem, sőt azt is meg kell értened, hogy elmegy bulizni néha néha. Mert enm láncolhatod maagdhoz. DE. Neki meg azt kell megértenie hogy téged enm vettek fel nagyon rossz ez neked, és nem szeertnéd ha folyamatosan eljárkálna, vagy legalább néha had tarthass velük. Ez azon múlik szerintem, hogy megutdjátok-e beszélni kultúrált módon. Kompromisszumokat kell kötnöd neked is, és a barátodnak is. Nem hiszem hogy ezért véget kéne vetni a kapcsolatnak.
2010. júl. 24. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Az egyetem nekem nagy álmom lett volna és ezért érzem magam egy nagy nullának mellette. álmaim helyett mehetek wct sikálni mert manapság sajnos ennyit ér egy érettségi... (tapasztalatból mondom)
2010. júl. 24. 10:44
 5/10 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.

Ne keseredj el ennyire pláne lesz még pótfelvételi ha jól hallottam. Jövőre is emgpróbálhatod, addig dolgozol itt-ott (nem kell feltétlenül wc-tpucolni) megismerhetsz teis új embereket. Ilyenkor nagyon fontos lenne neked a támogatás erre is rávezethetnéd a párodat, próbálj meg minél optimistábban hozzáállni adolgohoz, persze tudom ezt könnyű mondani...De hidd el más nem nagyon tud segíteni!

2010. júl. 24. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
akkor végezz el egy OKJ-s képzést,ami plusz 30pontot ad ha kapcsolódó szakra mész.közben megcsináhatsz egy emeltérettségit,nyelvvizsgát,és máris több pontod lesz jövőre.
2010. júl. 24. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Tanulj szakmát.

Nem értem, miért az álma mindenkinek egy diploma. Mindenki nyugodt irodai melót szeretne már? Elhiszem, hogy igen, csak nincs annyi irodai munka.

Bezzeg ha valamit meg akarok javíttatni vagy csináltatni a lakásban, akkor heteket kell várnom egy mesterre, mert olyan kevés van belőlük.

2010. júl. 24. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
nem irodai munkát akarok vállalni, hanem tanár szeretnék lenni és ehhez elengedhetetlen az egyetem. De a leg nyomasztóbb , hogy nem azért nem vettek fel mert rossz jegyeim voltak vagy az érettségi eredményem lett rossz hanem mert 50 pontot megvontak azért mert elutasították a Gyesről szóló határozatomat mert nem tudtam, hogy nem az államkincstár által kiállított kell hanem valamilyen formanyomtatvány külön felvételizőknek.... ezért nem vettek fel...
2010. júl. 24. 12:53
 9/10 anonim ***** válasza:
Szia! Tudtommal tudsz fellebbezni... Nekem is ezt javasolták -hogyha emiatt nem vesznek fel-, mikor 2 éve nem írtak jóvá 25 pontot Beszélj a felvisekkel, hogy ilyenkor mit lehet tenni! Ha elfogadják, van esélyed bekerülni! Üdv, N.
2010. júl. 24. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ja, ha ilyen fos miatt nem vettek fel, akkor semmi baj. Tudsz fellebbezni még. És ha meg is tudják, hogy ilyen hülyeség miatt történt az egész, nem hiszem, hogy ne fogadnák el a fellebbezést. Sok sikert!
2010. júl. 24. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!