Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez bunkóság?

Figyelt kérdés
A barátom mindig meghív egy üdítőre vagy valamire és engem nem kell sokáig győzködnie,elfogadom.Úgyértem,hogy mindig ő fizet.Sokszor rosszul érzem magam,hogy lehet úgytűnik rajta élősködök.A múltkor elmondtam neki,hogy mi lenne ha én fizetnék most valamit,mert rosszul érzem magam miatta,de azt mondta szó se lehet róla,ő a fiú.Én ezt meg is értem,hogy első randin udvariasságból,meg még néhányszor,de hogy mindig?!Bunkóság tőlem,hogy mindig elfogadom?
2010. júl. 23. 21:50
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Legyél kicsit határozottabb! Egyébként van egy nagyon egyszerű megoldás. Anélkül, hogy megkérdeznél, odamész a pulthoz, és veszel 2 valamit. Aztán az orra elé rakod, hogy egészségedre, és kész. Aztán ha ki akarja fizetni, csinálj úgy, mint aki nem hallja. Jól fog esni neki, még ha nem is látszik egyből.
2010. júl. 23. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Utálom ha a barátom fizet mindig,néha meghívom fagyizni vagy egy üdítőre.Ők sem gazdagok, saját keresete nincs. Általában ő fizet,mert így akarja, de látom hogy jól esik neki, ha meghívom valami apróságra. Persze van hogy főzök neki valamit :) Nem akarok anyagias p.csa lenni.
2010. júl. 23. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Ha neki nem probléma, nyugodtan fogadd el.
2010. júl. 23. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Ez igazán nem bunkóság kérdése. Mit számít, ha ütközik valami az etikettel, de Nektek úgy esik jól! Ráadásul ez annyira egyén kérdése.

Szóval ahogy jól esik!

Nálam:

Ha meghívok valakit, az esik jól, ha megköszöni, nem pedig az, ha elutasítja.

Jól esik, ha meghívnak. A fentebb említett indirekt trükkökkel egy pasit is meg lehet. Őket tényleg nem nagyon kell kérdezni, hanem csak a kezecskéjébe adni. :) Vagy cserébe főzhetsz/süthetsz neki valami finomat.

2010. júl. 23. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
ha annyira fizetni akar, add meg neki ezt a kis örömöt!!
2010. júl. 24. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!