Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek hogy rájöjjön arra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy rájöjjön arra hogy én kellek neki?

Figyelt kérdés

barátom elég furcsán kezel.. sokszor mintha nemis léteznék. Találkozunk párszor de a haverjaival sokkal több idöt tölt mint velem.. pedig naggyon a kapcsolat elején vagyunk.. tegnap jol lerázott és mondta h majd keres mire én mondtam h hanyagoljon.. Most nem akarok egy ideig dumálni vele. Szerintetek milegyen? keresni fog?

Az a baj h eléggé beleestem( vagy csak ugy gondolom) :S


2010. júl. 23. 19:14
 1/4 anonim ***** válasza:
ezt meg kell beszélni.
2010. júl. 23. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
akkor mi a francra vársz?? hívd fel most, és menjetek el bulizni(könyögöm, péntek van!) : D
2010. júl. 23. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
én ilyenkor azt tettem, hogy egyszerüen nem jelentkeztem a fiúnál és megvártam hogy ö jelentkezzen nálam, ha hiányzol neki akkor megteszi 1héten belül :)
2010. júl. 23. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszolóval egyet értek. Pontosan ilyen volt a barátnőm is. Mindíg ő keresett meg a végén és ha hiszitek ha nem mindíg is tagadta,hogy szeret és hogy ő csak barátságot akart..fél év múlva amikor már kialakulóban terveztem a mostani kapcsolatomat,rájött hogy ő neki hiánya van nélkülem ha nem beszélünk. Meglátod majd keresni fog :-)
2010. júl. 23. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!