Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valaki segítene? (bővebben lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki segítene? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Van egy lány akit pár napja ismertem meg interneten keresztül.Nagyon szép, kedves, aranyos.Van barátja, viszont olyan dolgokról beszélgettünk alig 1 alatt, amikről a barátjának 1 év kellett hozá h megtudja.Leírtuk egymásnak az ideálunkat, és beleillünk mind a ketten egymáséba.Mindig bókolunk egymásnak, és olyanokat mondunk el egymásnak, mint másoknak soha.Egyik nap azt mondta, hogy ő többet akar majd, mint egy barátságot.Van egy nagy baj viszont.Körübelül 250km-re lakunk egymástől.


Most akkor mi legyen?


Bocs hogy ilyen hosszu lett...

Am én 14éves vok és ős is.

Légyszi csak normális válaszokat!


2010. júl. 23. 19:10
 1/8 anonim ***** válasza:
szerintem egyszer talizzatok. utána majd eldöl lesz-e folytatása.
2010. júl. 23. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ez gyors volt.Köszi!
2010. júl. 23. 19:12
 3/8 anonim ***** válasza:

Velem is ugyanez volt a helyzet csak én 16 éves srác vagyok a barátnőm meg 14.. És igen, talizzatok és minden szép és jó kisülhet belőle. Egyébként nekünk 2-3 hét kellett az első talihoz,de egymáson lógtunk éjszakákon át^^És gondolom milyen dolgokra gondolsz..

Sok sikert.

16/F

2010. júl. 23. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Távkapcsi... nem a legjobb, de igaza van az előttem válaszolónak, ha találkoztok majd a kisőbbiekben eldől h milesz veletek!!
2010. júl. 23. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

szerintem ez naivság, sokan beszélnek ismeretlenekkel, mivel tudják, hogy nem sok esély van arra, hogy talizzatok, sokkal jobban megnyílsz egy idegen előtt írásban, és bátrabbak is sokkal az emberek.

Gondolkozz, ha pár napi"ismeretség" után azt mondja, h többet akar, mint barátságot, ez egyrészt nagyon gáz, főleg, h ott van a barátja is, másrészt az is, h te ezt bekajálod...

de ez csak az én véleményem, szerintem 14 évesen nem kéne belecsúszni egy távkapcsba

2010. júl. 23. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
részvétem kérdező... bekerülték a "csak barát" kategóriába a lánynál.
2010. júl. 23. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
és most komolyan.. lemennél 250 kmre (diákjegy oda vissza több mint 4000ft) egy olyan csajhoz, akivel beszéltél pár sort msnen, és láttad képen? ne legyél már ilyen hülye.. tudod sok fiatalt így rabolnak el, bár főképp lányokat, de akkoris. ne legyél hülye.
2010. júl. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Már cseréltünk képet, és nem "néhány sort" beszélgettünk, hanem minden nap minimum 2-3 órát dumálunk.Am el kéne RENDESEN olvasni, "...hogy ő többet akar MAJD, mint egy barátságot."
2010. júl. 24. 08:02

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!