Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valóban csak a lehetőség miatt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban csak a lehetőség miatt?

Figyelt kérdés

Barátnőm tegnap előtt bejelentette, hogy kimenne külföldre dolgozni ezen a cégen keresztül [link]


Fél éve vagyunk együtt. A remek kapcsolatunkba semmit sem kellett erőltetni hogy működőképes legyen. Igaz távkapcsolat, de sokat találkozunk a legtöbb távkapcsolatosokhoz képest. Pár hónapja már emlegettük a dolgot hogy összeköltözhetnénk. Mivel úgy jött volna ki jobban a lépés hogy én költözzek mert az én lehetőségeim miatt rugalmasabb vagyok. Úgy szeptember végén erre sort is kerítettünk volna ha nem nyögi be hogy menni akar külföldre melózni, mert úgy érzi hogy most már szakmailag eléggé felkészült és nem akkor akar kimenni amikor gyerek is van. Ezt mondjuk meg is értem. De én meg csak kamilláztam és nem értettem semmit se. Sokat beszélgettünk, és azt mondja hogy szeret, és nem akar elveszteni, de nem kérheti hogy várjak rá. 4-5 évre menne ki, de fél év után vihetne egy családtagot. Én nem beszélek németül, mert nekem az angol a favoritom így nem hiszem hogy boldogulni tudnék Ausztriába. Most többet dolgozik a munkahelyén mint ezelőtt mert több órát kellett felvennie. A tesójáék is most a nyakába szakadtak látogatóba, és (nem tudom mennyit számít ez) meg is van neki. Legalább egy év mire ki tud menni. Én azt mondom hogy addig sok víz lefolyik a Dunán. Nem szeretném elhagyni mert nagyon szeretem. Ő az a nő aki valójában megtestesíti mindazt amit én elképzeltem hogy milyen pár is kellene nekem. Szóval magasra rakta a lécet. Most nagyon el vagyok keseredve, és félek hogy elveszítem. Én 23 vagyok Ő 26. Mi a véleményetek? Mit láttok? Volt már hasonlóba részetek? ÜDV23F


2010. júl. 23. 18:56
 1/1 anonim ***** válasza:

szerintem ne keseredj el, mert úgy van ahogy mondtad/irtad..még 1év idöd van, addig sok minden lefolyik a Dunán..szóval ne parázz már most..elhiszem hogy nem könnyü, de addig még meggondolhatja magát..a kapcsolatok is komolyodni fog, és lehet majd fontosabbnak fog téged tartani mint a munka helyet, vagy lehet hogy nem is fog össze jönni neki. ki tudja. amúgy én is Ausztriában élek. engem is érdekelne az ilyen munka, de ezen a honlapom nem láttam a cimet, az osztrákot, hogy hol is lenne az a munka hely. nah de nem lényeg. szerintem nyugi, ne parázz..akkor már 1,5éve hogy együtt lesztek, és ha szeret, és fontos vagy neki, nem hagy el. amúgy meg ha ki is jönne ide, megtudod látogatni, tudjátok tartani a kapcsolatot addig amig te ki nem jöhetsz ide hozzá..persze ezért a kapcsolatért neked is tenned kell valamit..sok hely van itt, ahol angolt beszélö embert keresnek. szóval csak akarni kell és menni fog.


20/L

2010. júl. 23. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!