Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Ő a mindenem.

Figyelt kérdés

Sziasztok. 17 éves fiú vagyok, lassan 18 éves már:)


És hát van egy kapcsolatom ami nagyon jól kezdődött és a végén nagyon rosszul sült el..:S A véleményeteket akarom kikérni.


Először is azzal kezdem hogy távkapcsolat.. több mint 100 km..Szóval neten ismertem meg igen... Félévet beszéltünk még tavaly februárban és nagyon jól elvoltunk aztán augsuztusban összejöttünk... nagoyn jól éreztem amgam vele és ő is velem.. mikor elmentem sírt, meg szomorkodott stb..


Azután hogy eljutottunk a lefekéshez kiderült hogy nem szűz... tudnillik nagoyn érzékeny ember vagyok, és mivel én az voltam, kicsit zavart, és szarul esett nagyon sokáig :S persze sokat mondta hogy én vagok neki al egfontosabb és a legjobb az életében..( ő nekem az első barátnőm) ő most 18 éves.. mostanra persze már elfogadtam ahogy van.. aztán történt a családi életemben valami tragikus, amit nem részleteznék itt, ami megváltoztatott bennem mindent, nem iránta hanem naogyn szomorú voltam. Ő pont érettségizett, és am is aggódott miattam... sírt sokat.. meg minden.. csk én mindíg is az akartam hogy boldog legyen és próbáltam eltakarni a családi problémámat tőle... és ezért vitatkoztunk sokat mert elkezdtem vádolni..:S magam sem tudom már mi a szarért..:S hülye voltam.. és fél évig volt ez..:S állandóan amikor együtt voltunk cask a rosszat vettem észre meg minden.. és fájdalmakat okoztam neki..:S és most júliusban szakított velem.. de nem bírtam ki nélküle.. felmentem hozzá vittem virágot borítékot amiben leírtam miért volt ez és miért változtam meg.. megbocsájtott és visszafogadott..voltam nála, de most valahogy mégis oylna más.. mert rádöbentem hogy nagoyn fontos nekem és olyan vagyok mint régen votlam vele.. nem puszilgat csak esténként..:S napapl alig ad eggy puszit vagy 1 csókot, mikor filmet nézünk és elkezdem puszilgatni azt mondja nézzük a filmet meg minden.. régen meg rámnézett és adott pusziakt néha meg megölelt.. meg mondta hogy aranyos vagyok.. és most nagyon semmi csak esténként..:S azt mondta azért ilyen mert vádoltam.. és eggy falat álítottam magam elé..:S és hogy ez még furi neki hogy olyan vagyok mint régen.. és hogy idő kell neki hogy megszokja újra.... előre mondom nem vagyok valami bőgőmasina de előtte is sírtam.. akárhogy próbáltam visszafogni magam.. és akkor meg rámnézett és nevetett.. próbált felvidítani.. és azt modnta ne aggódjak nem veszítem el csak kell neki idő.. a sok vádolás után..:S nayon rámsem néz már....:S


de esténként meg ugye lefekszünk.. szeretkezünk meg puszilgatjuk egymást.. de nappal meg semmi.. viszont régen puszilgatot ölelt szeretgetett..:S csókolt..:S régen msnen is több órákat beszéltünk most emg alig jön fel 1-2-3 órára..:S és olyan könnyen eltud menni:S nemtudom mittegyek:S úgyérzem az enyém, mert velem van, de a lelke nem az enyém..:s csak a tudat:S


nagyon szeretem és most hogy ilyen tényleg rádöbbentem hogy engem szeretett a legjobban:.. mostmeg nem nagyon érzem.. persze együtt vagyunk.. most 12.-én lessz 1 éve.. de nagyon fáj most hogy ilyen.. azt mondta idő kell neki.. majd megszokja és újból talán majd egyszer olyan lessz mint régen.. nagyon szarul esik ez..:S de nemtudom mit tegyek.. tippek.. javaslatok, véleményeteket szeretném kikérni.. nemszeretném hogy elhaggyjon és elveszítsem.. beleőrülnék abba:S


Azt ne mondjátok hogy magamra vessek és hülye voltam.. mert ezt én is tudom, valami értelmes megoldást szeretnék kérni, nem pedig lecseszést:S Válaszaitokat előre is köszöntem!


2010. júl. 23. 10:38
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
szakítani akart egyszer,de nem hagytam..biztos hogy nagyon szeret,ha visszafogadott! hajrá!
2010. júl. 23. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
:)
2010. júl. 24. 09:26
 13/15 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező! Először is meg kell jegyeznem, végre egy értelmes pár. Nagyon ritkán olvasni ilyet itt...


Remélem érdemi válasz tudok majd adni.

Szerintem ebben a helyzetben a legjobb amit tehetsz, hogy SZERETED Őt, anélkül, hogy követelőznél, hogy miért nem olyan most. Esetleg gyúrjatok rá újabb közös élményekre, amelyek közelebb hozhatnak egymáshoz. Mozduljatok ki együtt!!

A mályebb lelki dolgok pedig. Valószínüleg a leányzó is olyan, mint én, hogy viszonylag könnyen bizalmat szavaz az embereknek, így a pasijának is. Csalódott ugye benned, de tisztáztad magad és bár Ő is megismerte a story-t, ez még élénken él benne. De ezt közösen, hidd el, hogy át tudjátok majd vészelni! Legközelebb pedig mondj el neki mindent rögtön, hiszen ezért vagytok együtt, hogy ott legyetek egymásnak!


Jah és lehet, hogy a sok-sok puszi egész nap, az (mindettől függetlenül) csak az első hónapok kiváltsága volt. Talán úgy érzi, hogy már kifejezte az érzéseit, nem kell folyton ezúton bizonygatnia. Szerintem ezt a dolgot mondhatod neki, nyugodtan. Hogy ez mennyire hiányzik. (Azért, mert én is így vagyok, csak az elején csinálom, de szerintem ez változni fog;))


Hát remélem valamit segíthettem azért.


Sok-sok boldogságot EGYÜTT!!!:)

2010. júl. 25. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Igen, szerintem is ez megoldás lenne, most megyünk majd strandra, és ott majd csinizünk fotókat, meg minden:)

már várom:)


Próbálok vele nagyon kedves lenni,csak nehéz visszafognom magam nagyon, mert félek hogy elveszítem..:(


Régen mindíg mondta hogy Forever.. most meg nem:(


remélem, az idő tényleg begyógyítja a ebeit, és ha kedves leszek vele, talán hamarabb is:)

2010. júl. 25. 12:42
 15/15 A kérdező kommentje:
És remélem is hogy sokáig,:) én mindent megfogok tenni:) köszi a választ, segítettél:)
2010. júl. 25. 12:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!