Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Ő a mindenem.

Figyelt kérdés

Sziasztok. 17 éves fiú vagyok, lassan 18 éves már:)


És hát van egy kapcsolatom ami nagyon jól kezdődött és a végén nagyon rosszul sült el..:S A véleményeteket akarom kikérni.


Először is azzal kezdem hogy távkapcsolat.. több mint 100 km..Szóval neten ismertem meg igen... Félévet beszéltünk még tavaly februárban és nagyon jól elvoltunk aztán augsuztusban összejöttünk... nagoyn jól éreztem amgam vele és ő is velem.. mikor elmentem sírt, meg szomorkodott stb..


Azután hogy eljutottunk a lefekéshez kiderült hogy nem szűz... tudnillik nagoyn érzékeny ember vagyok, és mivel én az voltam, kicsit zavart, és szarul esett nagyon sokáig :S persze sokat mondta hogy én vagok neki al egfontosabb és a legjobb az életében..( ő nekem az első barátnőm) ő most 18 éves.. mostanra persze már elfogadtam ahogy van.. aztán történt a családi életemben valami tragikus, amit nem részleteznék itt, ami megváltoztatott bennem mindent, nem iránta hanem naogyn szomorú voltam. Ő pont érettségizett, és am is aggódott miattam... sírt sokat.. meg minden.. csk én mindíg is az akartam hogy boldog legyen és próbáltam eltakarni a családi problémámat tőle... és ezért vitatkoztunk sokat mert elkezdtem vádolni..:S magam sem tudom már mi a szarért..:S hülye voltam.. és fél évig volt ez..:S állandóan amikor együtt voltunk cask a rosszat vettem észre meg minden.. és fájdalmakat okoztam neki..:S és most júliusban szakított velem.. de nem bírtam ki nélküle.. felmentem hozzá vittem virágot borítékot amiben leírtam miért volt ez és miért változtam meg.. megbocsájtott és visszafogadott..voltam nála, de most valahogy mégis oylna más.. mert rádöbentem hogy nagoyn fontos nekem és olyan vagyok mint régen votlam vele.. nem puszilgat csak esténként..:S napapl alig ad eggy puszit vagy 1 csókot, mikor filmet nézünk és elkezdem puszilgatni azt mondja nézzük a filmet meg minden.. régen meg rámnézett és adott pusziakt néha meg megölelt.. meg mondta hogy aranyos vagyok.. és most nagyon semmi csak esténként..:S azt mondta azért ilyen mert vádoltam.. és eggy falat álítottam magam elé..:S és hogy ez még furi neki hogy olyan vagyok mint régen.. és hogy idő kell neki hogy megszokja újra.... előre mondom nem vagyok valami bőgőmasina de előtte is sírtam.. akárhogy próbáltam visszafogni magam.. és akkor meg rámnézett és nevetett.. próbált felvidítani.. és azt modnta ne aggódjak nem veszítem el csak kell neki idő.. a sok vádolás után..:S nayon rámsem néz már....:S


de esténként meg ugye lefekszünk.. szeretkezünk meg puszilgatjuk egymást.. de nappal meg semmi.. viszont régen puszilgatot ölelt szeretgetett..:S csókolt..:S régen msnen is több órákat beszéltünk most emg alig jön fel 1-2-3 órára..:S és olyan könnyen eltud menni:S nemtudom mittegyek:S úgyérzem az enyém, mert velem van, de a lelke nem az enyém..:s csak a tudat:S


nagyon szeretem és most hogy ilyen tényleg rádöbbentem hogy engem szeretett a legjobban:.. mostmeg nem nagyon érzem.. persze együtt vagyunk.. most 12.-én lessz 1 éve.. de nagyon fáj most hogy ilyen.. azt mondta idő kell neki.. majd megszokja és újból talán majd egyszer olyan lessz mint régen.. nagyon szarul esik ez..:S de nemtudom mit tegyek.. tippek.. javaslatok, véleményeteket szeretném kikérni.. nemszeretném hogy elhaggyjon és elveszítsem.. beleőrülnék abba:S


Azt ne mondjátok hogy magamra vessek és hülye voltam.. mert ezt én is tudom, valami értelmes megoldást szeretnék kérni, nem pedig lecseszést:S Válaszaitokat előre is köszöntem!


2010. júl. 23. 10:38
1 2
 1/15 anonim válasza:
100%
Szerintem hallgass a barátnődre,tudom,hogy szarul esik meg minden de azért gondolj bele mi lenne ha ez fordítva történt volna?Neked is kellett volna egy kis idő még ezt az egészet feldolgozod.Ezért kért időt,nem azért mert nem szeret.És az,hogy nem puszilgat meg ilyenek...szerintem ez azért van mert nagyon szeret és fél,hogy elveszít.Nem akarja nagyon beleélni magát mert fél hogy megint csalódás éri:(De ne aggódj,csak várnod kell,tudom hogy nem könnyű,de ha szereted(és ebből kiderül hogy nagyon is szereted és bármit megtennél érte)akkor adsz neki egy kis időt.Idővel majd minden olyan lesz mint régen,csak türelem...
2010. júl. 23. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Értem. és köszönöm a válaszod! Hát igen nagyon nagyon szeretem:)


Csak ha ő is nagoyn szeret akkor nem értem miért hagyott el..:S azt modnta ahoz hogy túlélje ezt kell tennie mert angyon fáj neki.. de a végén visszafogadott 2 napra rá.. mert felmentem hozzá meg minden de ő nem tudta, mint ahogy írtam is.. :) talán azért tette hogy elgondolkozzak az egész kapcsolatunkon és ezzel akarja megmenteni?

2010. júl. 23. 11:07
 3/15 A kérdező kommentje:

telóján eddig én votlam a háttér meg minden.. most emg kutyája van kitéve..:S


remélem idővel minden helyreáll tényleg..:S mert most angyon szar és fáj hogy iylen hülye voltam..:S szégyenlem is magam..:S

2010. júl. 23. 11:09
 4/15 A kérdező kommentje:
Csak azt nem értem hogy akkor hogy tud velem még mindíg lefeküdni..:S
2010. júl. 23. 11:48
 5/15 anonim ***** válasza:
Ismerős a helyzet. 18 vagyok,lány,nekemis történtek dolgok a családban,rajta töltöttem ki.Elromlott a kapcsolatunk,de most igyekszem aranyos lenni vele. Az idő talán mindent megold.Mondjuk most kiderült h megcsalt..smárolt egy másik lánnyal..
2010. júl. 23. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
uhh.. az elég rossz lehet.. gondolom most azon törödik afejed hogy biztos miattad van az egész-e? hogy megcsalt meg minden.. én is pont ezene gondolkozom a kapcsolatomban ... hogy miért voltam ekkora nyomorék hogy rajta töltöttem ki és elvesztettem belőle 1 darabot:S és ez a darab a lelke:(
2010. júl. 23. 12:14
 7/15 A kérdező kommentje:
és ezt akarom visszaszerezni.. met mostmár tudom.. mostmár:s... hogy engem szeretett a legjobbna az össze pasija közül aki volt neki valaha
2010. júl. 23. 12:16
 8/15 anonim ***** válasza:
Igen,valahol én vagyok a hibás. Kiszekíroztam a lelkét pedig jobban szeret az életénél is.(mi másfél évesek vagyunk) Azt tudom neked tanácsolni,hogy legyél vele nagyon aranyos,kedves,néha lepd meg valami romantikussal!:) És hidd el,visszakapod őt,míg nem késő!Az idő mindent megold. De tényleg,semmi veszekedés,vagy egyéb!
2010. júl. 23. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

szia, az leszek vele, és persze tudom hogy nem szabad nyomulni..:)


És te is így voltál mint én? elhagyott és aztán emgbocsájtot visszafogadott és most újra a tiéd?


nekem most boácsjott meg 10 napja ma, és most olyna furi, de azt mondta idő kell és visszakom a lelkét.. hiszen most is az övég vagyok azt mondta, szal nincs okom félni.. ő a legszebb lány a világon:) és nem akarom elvszíteni.. de csak szeret ha visszafogadott.. nem?:A:D

2010. júl. 23. 22:11
 10/15 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, nagyon rendesek vagytok..:)
2010. júl. 23. 22:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!