Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A baratnom egy ideje mindenem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A baratnom egy ideje mindenem megsertodik. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
mit csinaljak vele?nem mondja meg h mi a baja!!!!!!!mondok neki vmit es felkapja a vizet!!!!ha massal beszelek csunyan nez ram!!!!!!mi lehet a baj?ha rakerdezek nem mondja meg!!1
2008. ápr. 18. 20:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia!Át fogják tenni a kérdésed a szerelem szex topikba....párkapcsolati téma miatt...féltékeny...velem is van iylen gyakran,még beszélgetni sem hagy más fiúkkal...
2008. ápr. 18. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Sszia, hát ez gáz. Én ilyet az anyám és a mostohaapám között tapasztalok... ez nem valami jó jel, vannak ilyen hisztis csajok. Ha nem tudod vele megbeszélni, akkor sztem reménytelen. Ha mégis vhogy kinyőgi, akkor honnan tudod, hogy nem lesz ez megint egy hét múlva?
2008. ápr. 19. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Lehet hogy nem kéne túldramatizálni a dolgot ... Mi van ha csak fáradt, rossz kedve, időszaka van?!!!


Én hímnemű vagyok, és éppen ilyen korszakom (heteim) vannak, mindennel bajom van, és ezt leginkább azok sínylik meg, akiknek közük sincs a dologhoz, ámde szeretem őket.


Nagy rá az esély, hogy a dolognak köze sincs kettőtökhöz, és valami más az ok, esetleg konkrét indokot, egyértelműt Ő sem tud (ha magamból indulok ki). Türelmesnek kéne szerintem lenni egy ideig, 1x(!) rákérdezni hogy mi a gond, ha akarsz, akkor arra is hogy tudsz-e segíteni. Kitartás, szerintem nem tart sokáig, főleg ha megteszed azt, hogy Te nem szomorítod el mégjobban.


Isak

2008. ápr. 19. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az lemaradt, hogy lehet hogy nincs igazam. Egy nő másképp müködik, az tuti, azt hogy hogyan, azt nem tudom, de már nem si próbálok rájönni, veszett ügy...
2008. ápr. 19. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nem tortent valami felreertheto dolog? Nem relytegetsz mas csajokrol kepet, v sms v valamit. Lehet rajott:P De ha nem ez az eset, lehetnek csaladi problemai is. De ha toled kapja fel a vizet, meg ha massal beszelsz, akkor csak veled lehet baja. Lehet feltenkeny. Vagy a noknel gyakori h felnek h elveszitik parjukat s akkor ahelyett hogy kedveskednenk, olyan hulyek vagyunk h szivatjuk vagy szidjuk vagy mergelodunk az illetore. Probalj meg nagyon turelmesen beszelni vele. Itt mar csak az segit. Nagy turelem!
2008. ápr. 20. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Ismeros a helyzet. Nekem a baratom nem mond el sok mindent, s ha rakerdek akkor felmergelodik. De egyszer mikor kiakadtam azt a valaszt kaptam tole,hogy az ember sok mindent mondana s csinalna ha nem nyaggatnak folyton... Lehet ha o is ebbe a kategoriaba tartozik, hogy utolja ha kredeznek. Szerintem ha megnyugszik, vagy megemeszti ha annyira fontos, akkor elmondja.
2008. ápr. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
koszi de mar kibekultunk!!!!!!!!!!!!!
2008. ápr. 21. 14:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!