Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon mit akar tőlem? S Ü R G Ő S

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon mit akar tőlem? S Ü R G Ő S

Figyelt kérdés
21 éves lány vagyok, megismerkedtem egy 29 éves fiúval(anyuéknak ez nem tetszik), és már első randin összejöttünk(csók volt csak), aztán volt még egy randi és aztán el is utazott, ugyanis külföldön dolgozik! 1,5 hónapot kellett volna várni a követekező taliig, de ő fogta és elrepült hozzám a családi nyaralásra. 3 napot voltunk együtt sülve-főve, első nap csak petting volt, második este pedig lefeküdtem vele, aztán még egyszer és mégegyszer.....Azóta sms, email, szokott hívni is telón, msn-en webcam és egyszer leírta smsben, hogy: "i love u" Ma jön haza, és együtt leszünk 2 hetet! Szerintetek hogy viszonyuljak a helyzethez? Akar járni velem, vagy csak kell neki vki, akit néha-néha megkaphat.....?? Félek, hogy nem vesz komolyan.....olyan női voltak már, és én pont nem olyan vagyok! Ezt úgy értem, hogy nekem nincsenek nagy melleim, semmi extra, egy átlagos lány vagyok! Ő meg egy nagyon jó pasi!!! Nah meg hogy gondolja ezt az egészet, én itt vagyok, ő meg egy másik földrészen....így hogy működhet a kapcsolat?? Pedig 29 évesen már minden lépését 100* meg kellne hogy gondolja, nem??!! Feküdjek le vele, vagy nem? Ha igen, mikor? Várassam, ne várassam?? Nem tudom mit tegyek, nem voltam még ilyen helyzetben....rám mindig sokat vártak a fiúk ha szexről volt szó, neki meg már a 4. randin odaadtam magam!!! :S Segítsetek léci!! Kösssszi
2010. júl. 23. 09:10
 1/9 anonim ***** válasza:
már lefeküdtél vele... sz.a.r. a kérdés
2010. júl. 23. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha már meg voltál neki akkor minek vártni?azt előbb kellet volna.Dugjatok nyugodtan aztán majd kialakul.
2010. júl. 23. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Hát, ha vágysz rá feküdj le vele, persze könnyen kiderülhet akar-e tőled mást is hiszen ha kéreted magad nem fekszel le vele akkor lehet otthagy és már ki is derült!

De van még egy ötletem! Kérdezd meg mit akar valójában?

2010. júl. 23. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Egyet értek az előttem válaszolóval, hogy kérdezd meg tőle mit akar. Nem értem azt, hogy lefeküdni már lefeküdtél vele, de egy ilyen egyszerű kérdést nem mersz megkérdezni?? csak bátran!
2010. júl. 23. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
a leírásod alapján azt mondanám, hogy akar valami komolyabbat is tőled, hiszen nem az történt, hogy lefeküdtél vele és azóta nem is keres. és ráadásul hamarabb hazajött hozzád. szerintem nagyon tetszel neki, szimpi vagy, jól megvan veled. ne gondolj rögtön a legrosszabbra. én ugyanúgy viselkednék vele mint eddig, ugyanúgy feküdj le vele (már úgyis megtetted), és töltsél vele minél több időt. aztán beszélgess is vele valamelyik nap egy romantikus este alatt, hogy mit tervez veled, mit érez, mit gondol rólad és a kapcsolatotokról. és majd meglátod. de ne "kapáld" rögtön a kapcsolatot, hogy csak azt akarja hogy legyen valakije, ha jön, stb. a másik meg az, hogy oké, hogy messzire vagytok egymástól, de attól működhet. majd te is mehetsz hozzá, meg ő is jön látod. sok távkapcsolat működik!. aztán ha komoly lesz, akkor meg úgyis kialakul. vagy ő költözik haza, vagy te mész. ki tudja.de egyenlőre érzed magad jól vele, és beszélgess vele nagyokat rólatok. aztán majd az idő folyamán úgyis kiderül, hogy mit akar valójában. én a helyedben jól érezném magam, kihasználnám az összes együtt töltött percet és persze nagyokat szeretkeznék vele :)
2010. júl. 23. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!! Picit megnyugodtam, és igyekszek nem ilyenekre gondolni.....bár hajlamos vagyok túlkombinálni a dolgokat!!

Mégegyszer köszi, hogy írtatok!!! :)

2010. júl. 23. 10:29
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is kérdezz rá,h el tudná e képzelni a jövőjét veled,h együtt járjatok...vagy neki ez így megfelel!!!Ebből kiderül ha el tudja minden oké,ha ez per pill megfelel neki az a rosszabbik! Mert akkor nem veszi komolyan a dolgokat,csak szórakozni akar!
2010. júl. 23. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

kérdezd meg tőle,h akk most mi van VELETEK;)

én is mindig ezt szoktam...igaz kicsit fiatalabb vagyok:D

2010. júl. 23. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerintem nem használ ki.

A szülőknek meg amúgy sem tetszik semmi. Idióták.

Örülj annak, hogy van valakid, aki elutazik hozzád.

2010. júl. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!