Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon akar tőlem valamit,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon akar tőlem valamit, vagy csak kedvel?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, nemrég ismertem meg. Néha beszéltünk, de semmi több, aztán észrevettem, hogy sokszor néz. Pontosabban nem is én vettem észre, hanem a baráti körömből pár lány, akik sokat vannak velem. Ők hívták fel erre a figyelmem, és igazuk volt. Sokat vagyok társaságban, és így úgy érzem nem mer közeledni hozzám, de egy nap kettesben maradtunk, és jól elbeszélgettünk, utána neten is rám mert már írni. Óra végén általában mindig megvár valamilyen indokkal. Látom rajta, hogy beszélgetne velem, de mivel társasági ember vagyok, nem szeretek egyedül lenni és mindig van velem valaki. Talán tetszem neki és akar tőlem valamit? Mind a ketten 20-on évesek vagyunk már.
2011. okt. 18. 18:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Sanszos.
2011. okt. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 1mh0t3p ***** válasza:
Lehet bejössz neki. Csak fél... Gondolom nem egy "társasági lény"...
2011. okt. 18. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

nyuszi, kezdeményezz te is programokat, majd célozz a dologra, ugrasd ki a nyulat a bokorból. Dícsérd meg vmivel. Kérdezd meg, h milyen csajok jönnek be neki, van e vki kilátásban.


De ha a testbeszédéből látod, h odavan, viszont gátlásos beszélni róla, akkor csak kapd le:)

2011. okt. 18. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nyuszi :) Ez de aranyos volt :D De nem vagyunk olyan viszonyban, hogy én most nekiálljak faggatni őt a csajokról. :D
2011. okt. 18. 19:22
 5/7 anonim ***** válasza:

szerintem kezd el keresni :)

kérdezd meg tőle milyen napja volt (facebookon), egyből levágja majd hogy nem közömbös neked :D

2011. okt. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Neked tetszik egyáltalán, mert nem jött le a leírásból?

Mondd neki h menjetek el egy kávéra v ilyesmi.

2011. okt. 20. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

én is nyuszi vagyok, de nem is kellek egy lánynak sem


21/F

2011. okt. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!