Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon mit akar tőlem? Bőv. Lent.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon mit akar tőlem? Bőv. Lent.

Figyelt kérdés

Nemrég megismerkedtem egy tőlem 7 évvel idősebb sráccal, utána nemvolt alkalmunk találkozni vagy "összefutni" ezért csak chaten szoktunk irogatni... úgyvettem észre hogy nagyon bejövök neki, nekemis bejön ő... észre sem vettem és már megis beszéltünk egy találkát.. találkoztunk, meg minden, megnéztünk együtt egy filmet.. Mondjuk nekem furcsa volt, hogy az első randin bemutatott a haverjainak.. A 2. randin már lefeküdtünk, nála aludtam. (nemvagyok rib*nc, ő a 2. ember akivel életem során lefeküdtem)...Állandóan kedves velem, meg minden, csak az a bökkenő, hogy csak 2 hónapja ment szét a volt barátnőjével, akivel 3 ÉVIG együtt voltak, és láttam hogy aznap mikor velemvolt belájkolta az exnője új képét. Tudom hogy ez már mánia, de akkoris idegesít nagyon... Kérdezzek rá nála? Mert mondjuk még nem beszéltük meg hogy most hogyan gondoljuk ezt az egészet egymással... Érdekes hejzet ez....

17/L


2011. júl. 13. 01:35
 1/7 anonim ***** válasza:
52%
rettenetesen nagy probléma!
2011. júl. 13. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
te lájkolgatod friss szakítás után a volt csajod/pasid képeit, úgy hogy már találtál valaki mást? :) okos.
2011. júl. 13. 01:46
 3/7 anonim ***** válasza:
itt a problémák főleg veled vannak.
2011. júl. 13. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

hát figyú nem minden szakítás ajtócsapkodással ér véget mert akkor az ember a házastársán kívül minden volt szerelmét gyűlölné

az időzítés is lehet hogy direkt volt tán pont neked akart bizonyítani hogy lám ilyen nőm volt előtted szal nem vagyok egy lúzer akivel ciki járni

2011. júl. 13. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

nem kellett volna a 2. randin odaadnod magad..

Lehet, hogy csak el akarja felejteni veled az exét..

ezen már nem tudsz változtatni, de ezentúl légy résen:)

2011. júl. 13. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

nem hejzet hanem helyzet...

és ha ilyen könnyen adod magad, meg is érdemled ha kiutasít majd...

Am normális ha lájkolgatja az exe képét, miért ne tehetné meg, ha tetszik neki a kép? Az még nem jelent semmit, max annyit h tetszik neki a kép mert jól sikerült.

2011. júl. 13. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez azért kicsit durva kérdés egy 17 éves embertől. Van egy dolog amit szerintem minden lánynak ismernie kéne: ha szexelni akarsz egy fiúval, akkor szexelj vele, aztán váljatok el szépen. Viszont ha te többet szeretnél tőle, akkor elég nagy baromságnak tartom hogy egyből dugsz vele, hiszen megkapott, ezek után te már nem sokat érsz neki. Tudja mi van a lábad között (és ezen értelmes kérdésed alapján úgy gondolom nem neked fejtené ki az atomfizikáról alkotott véleményét), tehát már nem vagy izgalmas a számára. (Léteznek olyan szerelmek amik egyéjszakás kalandokból születtek, de van egy olyan érzésem hogy ez nem az.) Egyébként én a helyedben elfelejteném az embert mert úristen, lájkolta a exe képét akivel 3 K.BASZOTT ÉVIG járt-kelt a nagyvilágban... 16/l
2011. aug. 2. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!