Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Adtam még egy esélyt, ti is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adtam még egy esélyt, ti is adtatok volna?

Figyelt kérdés

Kiderült hogy 2 hónap alatt. 3szor talizott barátnőm a volt pasijával.

Sétálgattak kézenfogva,meg csókoloztak. Legutóbb 5 hete.

Nagyon rosszul esett a dolog,pláne ugy hogy nem tőle tudtam meg.Én azonnal szakitani akartam vele,de ő sírt,és könyörgött hogy ne hagyjam el,mert engem szeret.És az életét annak fogja áldozni,hogy engem boldoggá tegyen. Családi hátteréröl annyit,hogy mélyen keresztény családban nőtt fel,és nagyon szigoruan fogják a mai napig is.És rendszeresen bántják. TItokban jár velem is.

Én megbocsájtottam,bár nagyon rossz még mindig,nem tudom,hogy tul tudom e tenni valaha is magam ezen az érzésen.


2010. júl. 23. 07:14
 1/9 anonim ***** válasza:
Soha.Mindig is ott lesz benned és így akarsz majd leélni egy életet?
2010. júl. 23. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

ha szeretne akkor nem találkozott, csókolózott volna a volt pasijával, és nem is sétált volna vele kézenfogva..ez valamit jelent..vagy te a volt csajoddal csak úgy tennéd meg ezt? semmi érzelem nélkül? lehet hogy tudni akarta hogy érez-e valamit iránta, és le akarta zárni a dolgot. de vigyázz, amit tettél azt sajnálatból tetted, hogy megbocsájtottál neki, mert sirt meg könyörgött. ha ezt nem tette volna, akkor nem adtál volna neki 1új esélyt, igaz?

légy óvatos, én nem adtam volna neki 1új esélyt, mert nem tudnék már benne megbizni és az a kapcsolat alapja. de te tudod. a te csajod és a te döntésed, kapcsolatod. igy hogy látja, hogy a sirással, könyörgéssel, igérettel vissza tudja könyörögni magát hozzát, sikeressen, akkor megteszi máskor is, hidd el.


20/L

2010. júl. 23. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Sosem fogsz tudni túllépni, ha sajnálatból, szánalomból leszel valakivel. Könyörgött meg sírt, te meg egyből megsajnáltad...
2010. júl. 23. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Volt egy ilyen barátnőm - nemhatott meg a sírása - 1 hétig könyörgött nekem - még az anyja is felhívott - kész..


Túlléptem- most van egy jó kapcsolatom


22F

2010. júl. 23. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
én már csaltam meg és engem is csaltak meg, az első után megbocsátottam és én is, de utána mer semmi értelme nem volt. csak a veszekedés volt, mert felbüffent többször is ez a dolog, egymás fejéhez vágtuk, nem bíztunk meg a másikban. szóval semmi értelme. van, aki megváltozik de ez nagyon ritka. talán megbocsátottam volna a helyedben, ha csak egyszer fordult volna elő és úgy, hogy elmondja neked mekkora hülyeséget csinált. de így? sétálgattak csókolóztak? még egy részeg félrelépést elnéznénk, de így? szerintem nem szeret. mert aki szeret, azért az ilyet nem csinál, hogy szinte két nővel egyszerre találkozgat. legyél egy darabig résen, nehogy megint megtegye. de ha valami gyanus, hagyd el. nem éri meg ilyenekkel együtt lenni, úgyis megbántanak.
2010. júl. 23. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én nem adtad volna.

Keresztények és bántják? Ez már más kérdés.

Amúgy ennek mi köze van ahhoz.

Most sajnálod, vagy szereted? Második esetben talán egy esély, de a helyedben ahhoz sem ragaszkodnék. Valszeg átvág máskor is. Max. nem derül ki.

2010. júl. 23. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem adtam volna neki több esélyt a helyedben. Mert ha egyszer megtette, megteszi többször is, pláne úgy, hogy nem is ő vallotta be hanem véletlenül derült ki.

Attól, hogy keresztény családban nevelked-ett(-ik), még nem biztos, hogy normális az értékrendje, és amiket leírtál azok alapján biztos hogy nem az.

Megbocsátottál neki. Ezzel mit sugalltál? Azt, hogy egy papucs vagy, akibe bármikor beletörölheti a lábát, mert te úgyis megbocsátasz. Ne haragudj, hogy ezt írtam, nem sértésnek szántam. Ezt te is belátod, ha kicsit belegondolsz a dolgokba. Ezentúl is találkozhat a volt barátjával, maximum most vigyázni fog, hogy ne derüljön ki a jövőben.

Gondolj bele, a volt barátjával nem tudta lezárni ennyi idő alatt a kapcsolatát. Honnan veszed, hogy egyik pillanatról a másikra menni fog neki? Ha csak rajta múlna akkor talán menne, de szerintem a sráci is keresi folyton, így a végén enged neki.

A másik részről pedig ott van, hogy mivel otthon bántják, ezért vágyik az érzelmi stabilitásra és talán így akarja valahogy kompenzálni a dolgot, hogy bebiztosítja magát. Ezért biztos, hogy a könyörgést és azt hogy bocsáss meg neki és hogy nem teszi többé, téged szeret stb, szóval biztos, hogy ezeket tiszta szívből mondta, csak kérdés, hogy mennyire fogja betartani az ígéretét.

Ami meg a szüleit illeti, rühellem az ilyen embereket. Keresztényi élet, persze... pfff. Ha megszültek egy gyereket akkor legalább szeretnék és bánnának vele emberhez méltóan! Az ilyen embereket ki kéne kötni a főtérre aztán pár ostorcsapást a hátukra. Bocs az off-ért de kikívánkozott belőlem.

2010. júl. 23. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"És az életét annak fogja áldozni,hogy engem boldoggá tegyen. "


Én azért ennek a mondatnak adnék egy esélyt :P

2010. júl. 23. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
hat en lany vagyok de velem is ez tortent:( a baratom titokban egy masik lannyal is kavart eleg sok ideig nem vettem eszre de aztan megtudtam es elhagytam....egy honap utan elkezdtunk megint beszelni mint baratok de meg mindig szerettem ugyhogy adtam neki egy esejt mivel o is ezt akarta. azota egy ev telt el es ez az eletem legszebb eve volt. eleinte nalunk is elojott a tema es sokszor veszekedtunk de aztan elfelejtettuk es teljesen megtudtam boicsajtani mert bebizonyitotta h igazan szeret. en ugy gondolom h mindenki hibazik es ez nem azty jelenti hogy akkor mar nem is szeret. szerintem adj neki esejt h bebizonyitsa h teged szeret...persze lehet h nalatok ez nem igy lesz mint nalunk de egy probat meger ha szereted ot :)
2010. júl. 23. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!