Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Nektek mennyi idő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek mennyi idő volt kiheverni, hogy 1-1,5 év után szakított veletek a párotok akit szerettetek? Mikor adtatok először másnak esélyt? Meséljetek egy kicsit.

Figyelt kérdés
2011. jan. 4. 15:08
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Kort írjatok! köszi
2011. jan. 4. 15:08
 2/14 nielindi ***** válasza:
3,5 évig voltunk együtt. de 2x szakított velem közben. harmadszor jöttünk össze, akkor kevesebb, mint 1 évig voltunk együtt. nekem ez a kb év már nem arról szólt, mint előtte. elvoltam, de teljesen kiölt belőlem minden érzelmet. nekem ez után egy nyár kellett, h összeszedjem magam.
2011. jan. 4. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Én másfél évig jártam egy osztálytársammal (14-16 évesen, szóval azért nem lehet annyira halálosan komolynak mondani). Szerencsére a szakítás után a nyári szünet következett, így nem volt olyan elviselhetetlen a dolog, de utána mikor megint kezdődött a suli, még mindig nagyon rosszul voltam lelkileg. Aztán lassan kezdtem megszokni, hogy ott van, minden nap látom, de már nem vagyunk együtt. Nehéz volt, főleg szóba állni vele... Utána viszont előrehozott érettségire készültem, és ez sokat segített, hogy már ne Vele foglalkozzak. Összességében nagyjából fél év alatt hevertem ki, és akkor találkoztam a mostani barátommal. Nem kerestem kapcsolatot, és nem is vigasztalódni jöttem össze vele. Nem is gondoltam rá, hogy "bepasizzak", de mikor találkoztunk, teljesen levett a lábamról, utána nagyon hevesen udvarolt és nagyon belezúgtam. Ennek már 3 éve, és még mindig együtt vagyunk, és örülök neki, hogy volt előtte az a csalódás, mert így sokkal jobban tudom értékelni a mostani kapcsolatomat is. :) 20/L
2011. jan. 4. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Eletem egyik legnagyobb szerelmevel fel evig voltam egyutt, de utana nem tudtam ugy kiheverni, hogy ha talalkozunk, meg ne remlene fel bennem a regi erzes. Ennek 7 eve lassan. Az elso 4 honap volt a nagyon sz**r.

Azota volt 2 komolyabb kapcsolatom, az elsot 2 evbe telt kiheverni (1 eves kapcsolat volt, en hibaztam), a masodikat a pokolba kivantam, nem fajt a szakitas. Azota van egy harmadik kapcsolatom 3 eve, aki nelkul el sem tudnam kepzelni az eletemet. Ha szakitanank, tuti, hogy 1-2 evig szoba se allnek semmifele himnemu elolennyel.

2011. jan. 4. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Ja bocsi, utolso vagyok: 22/L
2011. jan. 4. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
2-3 hónap után, de sajnos az a kapcsolat nem jött össze mert még érzelmek fűztek a régihez.
2011. jan. 8. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
47%
Már másnap!!!(de akkor még ott az érzés és ez kihat a péniszemre is!!!!)
2011. jan. 8. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Én egy másfél éves kapcsolatot több mint félév alatt hevertem ki. Nem mintha terveztem volna, hogy na akkor addig nem kell senki, egész egyszerűen önkéntelenül is taszítottam az embereket magam körül. Egy 8 hónapos kapcsolatomat viszont kb 2 hét... Utána jött a nagy szerelem. Azóta is tart, immáron több mint 2 lve. 21/L
2011. jan. 8. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
én egy 8 és fél hónaposat körülbelül 1-2 hónap alatt, de bennem is minden feltépődik, ha látom:( szerencsére ritkán kell látni..
2011. jan. 8. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Másfél éves kapcsolatomnak lett vége fél éve. Hát kb ennyi időre szükségem is volt hogy kiheverjem... Nagyon nehéz dolgom volt, mert nap mint nap látom azóta is, ráadásul már jó ideje mással. De most már elmondhatom hogy sikerült. Új szerelem van születőben, és ez teljesen elvonja a figyelmemet, és azt hiszem ha beteljesedik, már abszolút nem fog érdekelni a múlt.
2011. jan. 8. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!