Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hány esélyt adnátok/adtatok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány esélyt adnátok/adtatok a barátotoknak/barátnőtöknek a párkapcsolatban?

Figyelt kérdés

Őszinte válaszokat kérek, mert nincs semmi értelme, ha valaki azt választ írja hogy 15613-ot.

Írjátok mellé azt is, hogy F vagy L, és a korotokat!

Nem pontozok le senkit! :)

Pl. 3/F/22, mert megbízom benne :)

1/L/14, mert megcsalt a barátnőmmel...


Azok is válaszolhatnak, akiknek a barátja/barátnője már megtette azt, hogy mással flörtölt a kapcsolatban, vagy le is feküdt valakivel, vagy csak smárolt, vagy csak egyszerűen hazudozott össze vissza, vagy kihasználta a másikat!


2009. máj. 23. 11:13
 1/6 anonim ***** válasza:
bármennyit, mindig a remény hal meg utoljára, számomra /L/20
2009. máj. 23. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az attól függ, hogy mi miatt kell a következő esély.

De én amennyire szeretem, bármennyit adnék neki, csak egyszer elpattanna a húr, és...

2009. máj. 23. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
teljesen egyet értek a két előttem szólóval.
2009. máj. 23. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez nagyon függ a körülményektől. Pl, hogy mekkora a bűne, megbánta-e, mennyire szeretem és hasonlók.
2009. máj. 23. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha lefeküdne valakivel a barátom, vagy találkozgatna egy másik lánnyal én nem adnék neki még 1 esélyt, bármennyire is megbánná. Nincs garancia, hogy többet nem teszi meg. Ez pedig túl nagy bűn...

Ha egy buliban elcsattanna egy csók, valószínűleg nagy mérlegelés után, de adnék még 1 esélyt.


18/L

2009. máj. 23. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
:)
2009. máj. 23. 17:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!