Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bennem van a hiba vagy 2 gyerek tényleg ennyire "taszító"? Ha elolvastad kapok tanácsot vagy véleményt?

Figyelt kérdés

Lassan 1 éve hagyott itt minket apuka,azóta voltak próbálkozásaim férfiak terén,de mind egytől egyig alkalmi kapcsolatot akart-én ebből nem kérek,egyszer mentem csak bele,mert már nagyon vágytam rá,hogy valakihez hozzá bújhassak,valakit "szerethessek"!Mostanában is volt egy alakuló kapcsolatom,az elején a pasi akarta jobban,a végén én,és az lett belőle,h "maradjunk inkább barátok",neki ennyi elég,ő nem akart megbántani,mert csak beszélgettünk(de nem így volt,hanem volt csók is,csak a végén mikor ő fordult 180°ot,akkor volt beszélgetés,előtte napi 40 sms,meg találkoztunk,az ő szavaiból akkor az jött le komolyan gondolja,és pofára estem ISMÉT:(:(:(:(:()

Nagyon nagyon el vagyok keseredve!Kérlek adjatok tanácsot!:


2010. júl. 23. 06:43
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Először is tisztázd azt,hogy van két gyereked.A másik,a férfiak nem akarják más gyerekét nevelni úgy pedig együtt lenni,hogy csak veled az meg nem kóser .És az sem biztos ha találsz valakit és szülnél neki is akkor jobb lenne a helyzet.Az a pali meg azért farolt ki szerintem mert neki is van gyereke és nem a sajátjait hanem máséit kellene nevelni és ez nagyon nem mindegy!!
2010. júl. 23. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Ismerkedni se nagyon akarnak,mindig csak szexet akarnak!!!Ez az egy,a 36éves volt aki ismerkedett velem,mert hát ismertük egymást,de még se úgy!A többi mind kijelentette,v rákérdeztem,h nekik bizony csak testiség kell-én meg megmondtam,h arra ott vannak a k...vák
2010. júl. 23. 07:23
 13/21 anonim ***** válasza:

Én sem akarnék olyan emberrel járni akinek van gyereke.

Az a vicces, hogy sajnos az én korosztályomból is már jártam úgy, hogy volt a csajnak 1 gyereke.

Saját gyereken sem gondolkoztam még nemhogy más gyerekét neveljem. Én is azt mondom amit már előttem a kolléga, hogy jobban meg kellett volna gondolni, hogy kinek szülsz gyereket. A nővérem 11 év együttlét után szült gyereket és jól megvannak a párjával. Ha nincs gyerek akkor szakítasz és kész majd lesz másik de ha már van akkor az nagy hátrány pasizásnál.

21/F

2010. júl. 23. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
hát én is úgy gondolom,amit mondott itt egy hozzászoló!gyerekkel nehéz találni párt sajnos,engem is egyszer megkörnyékezett egy ilyen lány,akinek volt 2 gyereke,tetszett a lány és rendes is volt,de hát kiderült hogy van 2 gyerek!tudom ez primitiv duma,de én nem szeretném más gyerekét felnevelni,akár mennyire tetszett a lány,én így nem mennék bele!pont azért még mielött lett volna valami köztünk én ezt közöltem hogy ez így nem fog menni!sztem nem taszitó,de ezzel a legtöbb férfi így van hogy nem szívessen neveli más vérét,sztem ez így nem egézséges dolog!nem akarlak elkeseritteni,de nekem volt egy srác munkatársam,jóképü gyerek,ad is magára,van lakása,+ 1 gyereke!évek óta nem talál magának normális csajt,pedig csak 1 gyerek van!elöbb utobb eljön neked is meg neki is,sok sikert!
2010. júl. 23. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Könnyen megértheted a helyzetet, ha ŐSZINTÉN megválaszolod, hogy 18 éves korodban szerettél volna KOMOLY kapcsolatot olyan fiúval, akinek 2 gyermeke van másik anyától, és ő neveli.


Na ugye

2010. júl. 23. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Utolsó,nem értelek:(
2010. júl. 23. 10:29
 17/21 anonim ***** válasza:
Sajnos azt kell mondanom, hogy az utóbbi időszak áldozata vagy. Tudod, a borsodi sör reklámban is a 30 felé közeledő fazonnak mondják, ráérsz még (a komoly kapcsolatra). 23 éves vagy, most nem az a divat, hogy ilyen koru fiucskák családalapításra gondoljanak. Főleg alkalmatlanok arra, hogy esetleg más gyerekét elfogadnák. Vagy a kb 10 évvel idősebb korosztályban kellene körülnézned, vagy el kell fogadnod, hogy csak dugásra kellesz a veled egykoruaknak. Kivánom, hogy találj egy jó kompromisszumot!
2010. júl. 23. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Ott volt a 13 évvel idősebb...nem lett semmi!Velem egykorúakkal eszembe se lenne kezdeni,mert a férfiak alapból később érnek(pl a gyerekeim apja)meg tudom,h senki se akarja más gyerekét nevelni,pláne nem a fiatalság!
2010. júl. 23. 10:55
 19/21 anonim ***** válasza:

26 eves vagyok es szivesen lennek veled , kozos csaladot ki alakitani csak azert mert nem lehet gyerekem.


ha gondolod irj privit

2010. júl. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Véleményem szerint eléggé meggondolatlanság hogy 23 évesen 2 gyereked van :S Ennyi idős korban még élni szokás. Ha érted mire gondolok. :)

De már nem változtathatsz rajta.. Szerintem ne akarj annyira "pasit." Jön az magától ;) És az a fontos, hogy a gyerekeid eltudják fogadni a párod. Persze csak ha komolyabb a dolog. De ők a legfontosabbak :) Koncentrálj rájuk, és majd jön valaki, aki velük együtt elfogad ;)

2010. júl. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!