Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Teljesen tanácstal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Teljesen tanácstalan vagyok!

Figyelt kérdés

Most lenn 8 hónapja hogy együtt vagyunk a párommal, de valahogy ugy erzem, hogy az utobbi napokban valami megváltozott...Lehet, hogy ez annak a következménye, hogy tegnap előtt elmentem az egyik ismerősömmel motorozni és annak ellenére hogy nem az esetem, félek, hogy beleszeretek...Mert volt már olyan hogy abba szerettem bele, aki egyáltalán nem tetszett...És azóta rengeteget beszélgetünk, ma is egész nap....

Mit tegyek? Szakitani emiatt még nem szeretnék, mert lehet h megbánom...Lehet h ez csak olyan hullám???Az elő szokott fordulni a kapcsolatokban, nem?

segitsetek, mit tegyek??? :(((


2010. júl. 22. 20:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Érzelmileg stabil kapcsolatban ez nem fordulhat elő.Neked kellene tisztázni az érzéseidet,hogy melyik fiútól mit szeretnél,ki iránt mit érzel.
2010. júl. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ha már más fiún gondolkodsz akkor nem szereted igazán a mostani barátodat. Lépj!!!! Jártam én is így és sajnos én is azt gondoltam, hogy ez csak egy fellángolás majd elmúlik de nem. Kemény 6 hónapot vesztegettem el a semmire. Szóval tanulj a hibámból. Remélem tudtam segíteni valamennyit:) És még annyi, hogy ne legyen lelkiismeret furdalásod azért, hogy a barátod rendes veled, te meg csak úgy elhagyod. Majd kiheveri és így ő is jobban fog járni, ha nem egy olyan nővel van aki nem igazán szereti.
2010. júl. 22. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!