Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha valaki megcsalja a másikat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki megcsalja a másikat az tényleg mindig kiderül?

Figyelt kérdés
félreértés ne essék én nem akarok megcsalni senkit, nincs is most barátnőm.csak filmben volt hogy megcsalás nincs lebukás nélkül.gondoljátok?
2008. nov. 20. 01:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%

Képzelj el egy extrém dolgot: 20 éves kapcsolat.

Te kibírnád, hogy 20 éven keresztül oda figyelj minden beszélgetésetekre nehogy elszóld magad?

2008. nov. 20. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
100%
..Szerintem,ha már valaki megcsalja a párját(feleségét,barátnőjét,stb..)az meg is érdemli,h kiderüljön.És igen.Ha nem is mindig,de túlnyomó többségben kiderül a félrelépés.
2008. nov. 20. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
53%
Dehogy derül ki.
2008. nov. 20. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
91%
nem mindíg. Tapasztalataim szerint jellemzően nem. :)
2008. nov. 20. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
én megéreztem, és szerintem a legtöbb nő szintén megérzi...
2008. nov. 20. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
87%

Ha nagyon közel álltok egymáshoz, szerintem rájössz. De akkor

a) valószínűleg nem csalod meg a másikat

b) úgysem bírsz a bűntudattal és elmondod

2008. nov. 20. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon szemét dolog megcsalni a párunkat, és általában ki is derül, ha meg nem akkor gratulálok annak akinek elbírja a lelkiismerete hogy belehazudik a másik szemébe, aki szereti őt. Ha esetleg nem jó a kapcsolat és azért merül fel hogy mással szexeljen az illető akkor meg először szakítani kellene és utána jöhet más, ez így tisztességes.
2008. nov. 20. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Sajnos én egyszer megcsaltam a barátomat.Talán annyi szóljon megntségemre, hogy csak egy csók volt és az,hogy nagyon fiatal vagyok még(16)..de ígysem bírtam a bűntudatommal-de az az igazság, hogy megérezte mert nagyon közel állunk egymáshoz.Szerencsére meg tudtuk beszélni és kaptam egy utolsó esélyt.Azóta is nagyon jóol meg minden és a bizalmát is visszakaptam..Szerintem előbb utóbb kiderül a megcsalás."A hazug embert hamarabb utólérik mint a sánta kutyát."
2008. nov. 20. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
47%
én megcsaltam a barátomat...az első pár hónapba nagyon bűntudatom volt...sokszor majdnem elmondtam neki...ő nem féltékeny típus nem vette észre rajtam...Nem derült ki...és már nem is fog...ügyesen kell csinálni és nincs semmi baj...
2008. nov. 20. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A legtobbszor nem derul ki, es az ember inkabb (sajnos) lekuzdi sajat lelkiismeretet, minthogy hagyja, hogy emiatt tonkre menjen a kapcsolata.
2008. nov. 22. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!