Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért csaljuk meg a párunk?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csaljuk meg a párunk?

Figyelt kérdés

Fiktív kérdés, sem megcsaló, sem megcsalt fél nem vagyok.

Arra lennék kiváncsi, hogy akik tudják miért lettek megcsaltak(ez nem a mert egy szemétalak kérdés) itt a konkrét okokat kérném(felállt neki egy szoknya láttán...)

Illetve akik csaltatok, miért.


2010. júl. 22. 16:34
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
igen,mert túl sokat tanultam akkor a suli miatt és elhanyagoltam szóval kicsit én is ludas voltam,de ha odajön beszél róla h mi hiányzik neki,vagy szakit előbb talán nem esett volna olyan rosszul,mint az h fél éven kersztül párhuzamosan van velünk és hülyénrek néznek,nagy pofon volt de erősebbé tett,és jobb ember,helyzetfelismerővé.
2010. júl. 22. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

már 4 éve vagyok együtt a barátommal, de nem élünk együtt. ő az első pasim, épphogy 17 lettem, mikor összejöttünk. nem rég kezdtem érezni, hogy valami hiányzik, nem értem ki magam. nem érzem azt, hogy én olyan csaj lennék, aki "beéri" egy pasival. persze nagyon szeretem a barátom, de mégis érdekelne, hogy milyen más pasival, és nem csak a szexre gondolok itt. nem tudom jól megmagyarázni az érzést, talán aki volt már ilyen helyzetben, az tudja.

szóval ezt érzem, de mégse tudom megcsalni a páromat. egyszerűen nem vagyok az a megcsalós típus. szóval eléggé patthelyzetben vagyok.

megbeszéltem már ezt vele is, gyakorlatilag beleegyezett, hogy ha nekem jobb lenne úgy, akkor csaljam meg, de mégse megy.

csak azért mesélem el, mert ez a "hiányérzet" is lehet ok a megcsalásra.

2010. júl. 22. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Én már voltam mindkét helyzetben is.


Először, amikor én léptem félre, meg akartam tudni, milyen érzés "csalni". Csak egy csók volt, de előre eltervezetten ezzel a szándékkal. Még fiatal voltam, 18 körül, éretlen a kapcsolathoz és túl sok kísérletező kedvvel. Mégis 2 évig kapcsolat volt, de nem is szívesen emlékszem rá vissza.

Amikor engem csaltak meg, az egy hosszú vitatkozós "összejöttek a dolgok" időszak után volt. Szünetet is tartottunk, hogy átértékeljük a kapcsolatot, de végül kibékültünk, megbeszéltük a dolgokat. Na ő aznap hazament és az albérletében lefeküdt egy lánnyal. Én is ismertem a csajt, meg tudtam, hogy "szúrja a szemét" a békülésünk. Hát eddig is tartott, pedig próbálkozott volna utána, mondván csak ivott, nem tehet róla, és még akkor beszélte meg ezzel a lánnyal a találkozót, amikor nekünk szünet volt. Szép kifogások.

Még akkor léptem félre, amikor nem is tudtam, mi van köztem és az a fiú között, aki 17 éves korom óta jó barátom, és mindig is foglalkoztatta a fantáziám:) Vele csaptak át a dolgok valahogy egy kapcsolatba. De eleinte felfoghatatlan volt nekem, hogy mi járunk. Akkor ha egy buliban kedvem volt egy csókhoz, mindenféle lelkiismeretfurdalás nélkül megtettem. Ő is tett hasonlókat. Így valahogy "barátokból akik szexelnek" meg ha úgy van, másokkal is (erre mindkét részről 2 példa volt), lett kapcsolat. Elég meredeken indult, de a mai napig tart. És egy év után került szóba, hogy Te, akkor mi most járunk.. Igen.. :)

2010. júl. 22. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:

A "kiegészítős" vagyok, és igen, úgy van ahogy mondod, illetve két verzió van. Az egyik, amit Te mondassz, hogy sok sok barátot/barátnőt halmozol fel, keresve a megfelelőt, végül öregen, egyedül, egy híd alatt fogsz meghalni az esőben, vagy esetleg dollármilliárdosként a felhőkarcolód tetején, na de mindegy is, a lényeg, hogy egyedül.:)

A másik verzió meg természetesen az, hogy a tapasztalataidból okulva megállapodsz egy nagyjából megfelelő egyén mellett, és őt már nem hagyod el egy lehetséges jobbért, mert tudod, hogy ő se lesz tökéletes, ezekből születnek a házasságok.:)

u.i.: Na jó, a házasságokról hazudtam, azok valójában legtöbbször társadalmi megszokásból köttetnek, és két év múlva a nagy többség rádöbben hogy ez baromira nem neki való, aztán elválnak.

2010. júl. 22. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

unalom

otthon nemkapja meg amit kér

beleunt abba h mindig ugyanaz a nő/pasi akit kúrogat

2010. júl. 22. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Én épp a minap fogalmaztam ezt meg magamban. Csaltam már meg. Nem is egyszer. Pedig összesen két és fél pasim volt életemben, tehát kur*va az biztos nem vagyok. A 36 éves tapasztalatommal arra jutottam, akkor csalunk, ha nem tudjuk, vagy már belefáradtunk, és nem is akarjuk a felmerült problémákat megoldani a párkapcsolatunkban. És lehet jönni a szöveggel, hogy akkor hagyd ott és kezdj újat, csak ha már van egy két közös gyerek, akkor ez nem ilyen egyszerű. Amúgy szerencsém van, mindkét pasi megbocsájtott, mert meg tudtuk beszélni a dolgainkat végül. Amúgy abban is igaza van az egyik kommentelőnek, hogy valaki megházasodik az elvárások miatt, és rájön hogy ez neki marhára nem megy. De válni már nem olyan egyszerű. Így próbál lavírozni, hátha menne még a dolog, de közben adódik egysmás.
2010. júl. 22. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!