Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehet túlélni azt, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet túlélni azt, ha elhagy a párunk? Ha ő szakít velünk.

Figyelt kérdés

Kiszeret belőlünk ( még akkor is, ha nem a mi hibánk, de megromlik a kapcsolat), nem hiányzunk neki, szakít velünk.

Olyan, mintha nem lennénk elég jó nekik, pedig sok esetben ez egyáltalánnem így van.

Sérti az önbecsülést, elveszi a maradék önbizalmat. Mit lehet tenni?

Borzalmas érzés.

1 éve szenvedek.

Pedig előtte tökéletes voltam a barátomnak, 1 évig voltunk együtt.

(már azon is gondolkodtam, hogy nem vagyok elég szép stb, pedig ez sem így van, de nem tudom magam azóta reálisan látni)


2011. jún. 21. 09:56
 1/8 anonim ***** válasza:

Szerintem valahol csak akarás kérdése az egész. Ha az elmúlt 1 éved másról sem szólt csak arról hogy utána vágyódtál meg önmagad ostoroztad, hogy nem vagy elég szép meg stb. akkor nem tudom mit vársz :\ Már bocsánat.

Én is éltem már át szakítást, kicsivel több mint 3 év után szakítottunk az akkori barátommal és borzalmasan rossz volt nekem is igen, én is egy ideig ebbe a hiába estem hogy magamat kínoztam hogy jajj nem voltam neki elég jó. Aztán megembereltem magam... hogy megéri ez nekem? Tönkretenni a mindennapjaim miatta?...

Szedd magad össze, különben soha nem leszel túl rajta!

Járj el szórakozni, flörtölgess... akármilyen lehetetlen, nem egyetlen pasiból áll a világ. Biztos vagyok benne, hogy találsz majd magadnak párt, aki szeretni fog, és becsben fog tartani téged :)

2011. jún. 21. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Éppen az a probléma, hogy egy nagyon rendes fiú volt, és 100%-osan megbíztam benne, mindig is nagyon megbecsült. Ezért nehéz túllépni, mert ha ő szakított, akkor mindenki fog. :S
2011. jún. 21. 10:31
 3/8 A kérdező kommentje:
De köszönöm a válaszod.
2011. jún. 21. 10:32
 4/8 anonim ***** válasza:

Nézd, még mindig szereted, elvakult vagy vele szemben. De nem szabad erre alapozni, hogyha ő, akkor mindenki más is! Akkor már soha nem leszel boldog ebben az életben!

Első voltam még mindig.

2011. jún. 21. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm ismét.

:(

2011. jún. 21. 11:23
 6/8 anonim ***** válasza:

1. Minden kapcsolatot megszakítasz vele, tehát nem haverkodtok, nem barátkoztok, nem találkoztok, nem beszéltek többet. Nem nézegeted közösségi oldalakon sem. Nagyon drasztikus megoldás, de ha csak az egyik fél akarta a szakítást, és a másik még szerelmes, akkor ezt kell tenni.


Egy idő után csak egy távoli álomkép lesz így az egykori kedves, és egyre halványabb.


2. Tudatosítsd magadban, hogy az emberi kapcsolatok változnak, és soha, egyetlen párkapcsolatra sincs "örökké" garancia. Van, akivel 5 év után szakítanak.

Az, hogy valaki szakít veled, nem jelenti azt, hogy nem vagy értékes és szerethető ember. Azt jelenti, hogy az egykori társadnak megváltoztak az érzései/igényei/körülményei.


3. Mi az, hogy "ha ő szakított, más is fog?" Eszednél vagy? Minden ember más, ahogyan más minden egyes párkapcsolat is. Sokszor azok a gondok, amik túlterheltek egy előző párkapcsolatot, még csak fel sem merülnek a következőben (saját tapasztalat).


4. Valóban ő volt neked a tökéletes? Ha az lett volna, nem hagyott volna el. Az idő múlt, és nem ugyanabba az irányba változtatok ti ketten a kapcsolattal, ennyi.


5. És ha már nem voltál elég jó neki, akkor mi van??? Emberek vagyunk, hibákkal. Senki sem lehet elég jó mindenhez, minden helyzetben.


6. Amit már fent is írtak. Jó dolog kínozni magad, és szenvedni, igaz? :-)...

Tedd fel magadban a kérdést, hogy megéri egy, az életedben már valójában jelen nem levő ember miatt szomorú Hamupipőkének lenni, és olyan miatt kínozni magad, aki szomorú Hamupipőkét csinált belőled.


Innentől már a Te kezedben van az életed. Lépj tovább, ismerj meg új embereket, keresd, aki mellett boldog királylány lehetsz, és nem a szomorú Hamupipőke.

2011. jún. 25. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a választ. :)

Ment a zöld kéz. Igazad van. :)

2011. jún. 25. 11:44
 8/8 A kérdező kommentje:

Csak az a gond, hogy még mindig szeret ő is.. Nagyon bonyolult oka van a szakításnak, de nem biztos az érzéseiben, ezért szakított.

Nem tudta, mit érez :/

Én pedig nem igazán tudtam ezzel mit kezdeni, ezért nagyon csúnyán viselkedtem bele, megbántottam.

2011. jún. 25. 11:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!