Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért csaljuk meg a párunk?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csaljuk meg a párunk?

Figyelt kérdés

Fiktív kérdés, sem megcsaló, sem megcsalt fél nem vagyok.

Arra lennék kiváncsi, hogy akik tudják miért lettek megcsaltak(ez nem a mert egy szemétalak kérdés) itt a konkrét okokat kérném(felállt neki egy szoknya láttán...)

Illetve akik csaltatok, miért.


2010. júl. 22. 16:34
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Én sem vagyok ilyen helyzetben, de szerintem csak akkor lehetséges, ha nem szereted a párodat, és nem tudjátok megbeszélni a problémákat.
2010. júl. 22. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Engem úgy csaltak,hogy azt nem kivánom senkiek legjobb barátnőmmel fél éven keresztül.És ő még a segítségét is felajánlotta h segít kideriti kedvesem kivel lép félre,az ő vállán bőgtem.aztán rájuk talátam félreérthetetlen szituban,de párom közölte ez nem az aminek kátszik,majdhogynem hogy nem azt kérdezte h neki hiszek vagy a saját szemnek?hát szar érzés volt,voltak gondolataim h mit tennék,de nem éri meg ha megakar csalni csaljon.ezért vagyok hive az őszinteégnek,még ha brutális is és megértem a nyitott kapcsolatokat is,én is voltam benne.most viszont van párom,aki ugyan messze van okok miatt de jol meg vagyunk.nem kell egymás seggébe élni ez a lényeg a kellő szabadság mindkét félnek.
2010. júl. 22. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Vagy már kihült a kapcsolatuk,és nem bíznak meg egymásban,vagy már annyira nem is szeretik egymást...
2010. júl. 22. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Ne nekem címezzétek a választ, mert nem érint a megcsalás téma. Sem nem akarom sem nem akar megcsalni. Kiváncsi vagyok, hogy akik MÁR MEGÉLTÉK az ilyesmit miért történt meg.

Amúgy nem lehet ok megcsalásra a túl sokat beszélünk a problémákról dolog pl? mert folyton van mit beszélni?

2010. júl. 22. 16:44
 5/16 anonim válasza:
Hát, valójában azért, mert "párok" igazából nincsenek, csak külön-külön emberek, akik mondjuk jól kiegészítik egymást. Ha valaki megcsal valakit, akkor az nem olyan jó kiegészítő (mármint akit megcsaltak, annak, aki megcsal:).
2010. júl. 22. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Kedves második: hát szr ügy ahogy téged csaltak, sajnálom. Azt végül megtudtad, hogy Ők miért is jöttek össze?
2010. júl. 22. 16:46
 7/16 anonim ***** válasza:

Én egy megcsalásból születtem. Apámnak (kérlek ne szidjátok őt, egy nagyon rendes ember volt) bár volt felesége, szerelmes lett anyámba. Az a házasság nem volt éppen jól működő, de mégiscsak ott volt az a két gyerek. Hosszú ideig filózott a dolgon, de nagyon nagyon szerették egymást anyámmal. Aztán megszülettem én, a másik családom nem is tud rólam / nem akarnak rólam tudomást venni - bár én szeretném megismerni a testvéreimet...

Tehát az egyik ok az erősebb szerelem lehet. Én nem állítom hogy nem volt a feleségébe szerelmes, mert én nem láttam bele a dolgokba. De azért mégsem hagyta el, szóval valamit jelentett neki.

2010. júl. 22. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Ez látod egy jó kérdés?Én is szoktam rajta gondolkodni.Lehet nem kapják meg otthon a szexet, nem szeretik már egymást, egyszerűen csak kurv@ a csaj, kurv@pecér a csávó.Nem tudom.
2010. júl. 22. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Ez a kiegészítős jó, de mi van akkor, ha sokáig nem találom azt aki teljesen passzol? Akkor ennyiszer csalok, újítok, vagy annyi barátot kéne tartanom, hogy lefedjék a szükségleteimet?
2010. júl. 22. 16:49
 10/16 anonim ***** válasza:
én gondolkoztam rajta egy időben, mert hosszú ideje tartott (és még most is tart, szerencsére:)) a kapcsolatom, kicsit eltávolodtunk egymástól mert csak ritkán tudtunk találkozni, emiatt konfliktus is volt közöttünk, és persze a hétköznapok szürkesége. Megtetszett nekem valaki, és elég komolyan elgondolkoztam a dolgokon, de hálistennek mindig arra jutottam, hogy valójában csak izgalomra és kalandra vágyom, és hogy a kapcsolatom alapvetően jól működik, csak kicsit dolgozni kell rajta. Utólag nagyon örülök, hogy semmi nem történt a másik sráccal, most még biztosabb vagyok benne, hogy nem érte volna meg.
2010. júl. 22. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!