Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Fogalmam sincs mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Fogalmam sincs mi lenne a legjobb.

Figyelt kérdés
Van egy férfi akit nemrég ismertem meg, és teljesen elvarázsolt. Próbálom nem mutatni neki, és magamban is legyőzni ezt az érzést, de nem megy! Csak vele szeretnék lenni,voltam már ilyen boldog...Ő 29, én 17. Félek, hogy belészeretek, aztán elhagy, és mit szólnának a szüleim? Ne találkozzunk többet?
2010. júl. 22. 14:37
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
*rég nem voltam már ilyen boldog
2010. júl. 22. 14:38
 2/12 anonim ***** válasza:
És a férfi felesége, gyerekei mit szólnak a dolgohoz?
2010. júl. 22. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

szerintem ez csak egy túlzott rajongás irnánta.

te még hozzá képest eléggé fiatal vagy. ha jársz vele lehet hogy később az érdekeitek ütközni fognak. pl ha ő túl a 30on akar gyereket viszont te még tanulsz építgeted a jövődet és még nem állsz készen egy gyerekre akkor az szintén váló ok lesz és még lehetne sorolni számos okot hogy miért ne gyere össze egy 29éves férfival. inkább keresgélj a saját korosztályodban valakit.

2010. júl. 22. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
az a baj az ilyen kapcsolatokkal, hogy mivel nagy a korkülönbség, mások az elvárások is. pl lehet, hogy ő csak "azt" akarja tőled, mert általában az ilyen korú lányok ennek bedőlnek. szépeket mondanak, jól érzitek magatokat velük, mert tudják, mi a jó ilyenkor (de persze tisztelet a kivételnek). de ha tényleg akar valami komolyabbat tőled, mert érettebb vagy, ő meg esetleg a korához képest "visszamaradottabb" :) , akkor is gondolj bele abba, hogy te még most fogsz igazán élni, kikerülni a nagyvilágba, ismerkedni, pasizni, bulizni, fősuli, egyetem, új barátok, stb. ő meg? már lassan ilyen korban a férfiak a családra, komoly érett kapcsolatra, gyerekre vágynak. szóval én a helyedben lehet, hogy találkozgatnék vele, de csak randi, mozi, buli, semmi entyem-pentyem, mert nem tudhatod, hogy milyenek a szándékai. ha vár, akkor megéri, de ha nem akar, akkor tényleg mehet. azért élj, bulizz, pasizz, flörtölj, ismerkedj, nyaralj a csajokkal. most ez az időszak vár rád, hiszen olyan fiatal vagy. a lényeg a lényeg: én találkozgatnék vele, mozi, buli, strand, de egyébként meg mennék állandóan a barátaimmal bulizni, nyaralni, kirándulni.most élj, ne 30 éves korodban. most még fiatal vagy, bármit kipróbálhatsz, akármit megtehetsz.. én legalábbis ezt tenném a helyedben....
2010. júl. 22. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen nektek:) Nincs felesége, de ő is mondta, hogy nem gondol komoly kapcsolatra. Ez alatt érthette gondolom azt is. De én épp ezért nem akarok belészeretni, mert ki tudja mi lesz. Viszont nagyon jól érzem magam vele. A saját korosztályomban mindig csalódom, csupa éretlen fiúval hoz össze a sors. És nem is tetszem a korombeli srácoknak, ez a nagy helyzet.

Nagyon bonyolult ez a helyzet már. De még egyszer köszi:)

2010. júl. 22. 17:42
 6/12 anonim ***** válasza:

29 éves, nem nős és nem akar komoly kapcsolatot. Egyébként pedig olyan icipici az egója, hogy egy 17 éves kislánnyal mer csak kezdeni. Aha.

Szerintem az a pasi nem százas, már bocs. És én nem nevezném férfinak.

2010. júl. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Mármint velem nem szeretne komoly kapcsolatot, csak barátkozni szeretne, de én egyre jobban kedvelem őt. Így inkább nem találkozunk most egy ideig. Lehet, hogy ez csak egy fellángolás nálam.
2010. júl. 23. 15:23
 8/12 anonim ***** válasza:
Mi a franc ez valami új divat hogy minden 15 éves csitri 60 évesekkel jár?
2010. júl. 24. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

12:49:ez naaagy!xd

15 éves 60 évessel.xd lol

2010. júl. 24. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Fogd fel úgy a dolgot, hogy most ez egy fellángolás, és el fog múlni..

Amúgy ne haragudj, de számomra bizarr ez a történet. Itt van ez a majdnem 30 éves meglett ember, aki egy 17 éves lány felé érdeklődik, de nem akar komoly kapcsolatot, hanem csak úgy barátkozni...

2010. júl. 24. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!