Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szeretnék sportolni, de...

Szeretnék sportolni, de fogalmam sincs, mi a megfelelő. Melyik sport lenne a legjobb?

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok, nemrég elkezdett fájni a lábam, aztán a hátam is.Elmentem orvoshoz, és kiderült, hogy gerincferdülésem van...Az orvos azt mondta, valamit sportolnom kellene, viszont: úszni nem tudok(ez mellé egyfajta víziszony is párosul), és mivel egy kis faluban élek, nem nagyon van lehetőség elmenni egy edzőterembe, vagy ilyesmibe...nah meg olyan sportot szeretnék választani, ami nem nagyon megterhelő, és egész évben tudom "művelni"...Szóval ha valaki tudna ajánlani valamit, nagyon örülnék neki! :)
2009. aug. 25. 10:37
 1/8 anonim ***** válasza:
hát nemtudom nekem is van gerincferdülésem és elég rosz tartásom volt. és én se tudok úszni. én elmentem hiphopot táncolni és nem fáj annyit a hátam, és a tartásom is teljesen megjavult:)
2009. aug. 25. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
hát ilyen esetben csak az úszás marad. Le kell győzni a félelmet és meg kell tanulni úszni. A többi sport csak rontana a helyezeteden.
2009. aug. 25. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
a tánc nem ront a helyzeteden..
2009. aug. 25. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
sztem is a táncot ki kellene próbálnod
2009. aug. 25. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
ha tánc, akkor kortárs, vagy balett. ezeken az edzéseken kb olyan erősítéseket végzünk mint gerinctornán (utóbbira IS jártam fél évig,úgyhogy tudom). de egyébként netről le lehet tölteni gyakorlatokat ha nincs lehetőség a közelben eljárni valahova
2009. aug. 25. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

vagy válassz vmiféle aerobikot

az hasonló a tánchoz(persze csak minimálisan) és otthon is tudod csinálni DVD-ről

2009. aug. 25. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
mikor annyi idős voltam mint te, nekem is gerincferdülésem volt...egy-két évvel később elkezdtem versenyszerűen futni, és azóta minden rendben van velem! futást végezheted éjjel-nappal, télen-nyáron... intenzitást is te szabályozod meg, lényeg, h jol érezd magad! :) kiválóan erősíti a has és hátizmokat, nem szólva róla, hogy gyönyörű szálkás alakot ad! :)
2009. aug. 26. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A gerincferdülésre az uszás a legtökéletesebb!Győzd le a víziszonyodat!A gerincferdülésre a tánc annyit hat mint halottnak a csók!Mindenképpen tanulj meg úszni!
2009. aug. 29. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!