Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek a helyemben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben? Segítség kéne.

Figyelt kérdés

Ti mit csinálnátok, ha 3 év után kiderülne a párotokról, hogy nem is egyszer hazudott nektek, vagy elhallgatta a teljes igazságot, nehogy megbántson?? :( Úgy el vagyok keseredve. Nem gondoltam, hogy 3 év után ilyen kiderül róla. Olyan mintha mindigis együtt lettünk volna. Ő volt az első barátom, neki meg én az első barátnője. Mindent együtt csináltunk először. És imádtuk egymást. Most akkor miért lett ez?? Már nem szeret? De akkor miért nem mondja meg, és mért hazudik? Ettől jobb lesz neki?

18/L


2010. júl. 22. 12:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Ti mit csinálnátok, ha 3 év után kiderülne a párotokról, hogy nem is egyszer hazudott nektek, vagy elhallgatta a teljes igazságot, nehogy megbántson?? - A mondatod vége kulcsdöntő szerepű. Ha tényleg csak óvni akart akkor megbocsájtható. Viszont ameddig nem tudunk többet a dologról addig tanácsokat sem osztogathatunk.
2010. júl. 22. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Anonym az oldal kérlek közöld a részleteket - miben hazudott? mit nem mondott el?

22F

2010. júl. 22. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ehez többet kéne tudnunk
2010. júl. 22. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A hazugság egy könnyebb út választása. Attól függ miben hazudott. Lehet hogy szeretetből tette, lehet hogy célja volt vele. Így hogy nem tudunk semmit, nem is mondhatunk véleményt.
2010. júl. 22. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Például most úgy volt, hogy 2 napot az apjánál tölt (elváltak a szülei), és közben rájöttem hogy nem is volt ott... Akkor viszont mit csinált + hol volt?? És tudom, ha megkérdezem, akkor azt mondja hogy hülyeségeket beszélek.

Ezenkívül június elején megmondta hogy dolgozni fog a nyáron, és nem fog sokat ráérni. Erre megkérdeztem tőle, hogy ezt mikor gondolta így ki, és mondta, hogy kb. 1 hete. De én pont ma találtam meg nála annak a lapnak a másolatát, ami a munkára való jelentkezéshez kellett. Március 3-ai időpont van rajta...... :S

2010. júl. 22. 12:48
 6/7 anonim ***** válasza:
Ezek nem tűnnek egyelőre túl nyomós érvnek, hogy felrúgj mindent. Próbáld meg valahogy megtudni tőle, h miért hazudik..
2010. júl. 22. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hát ez eddig édeskevésnek tűnik. Nekem ebből az jön le hogy te túlzottan féltékeny vagy

22F

2010. júl. 23. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!