Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ha nem tudok bízni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha nem tudok bízni a barátomban de eszméletlenül szeretem? :' (

Figyelt kérdés
A barátommal több mint 19 hónapja vagyunk együtt! Nagyon boldogok voltunk erre bejött a képbe ez a lány. Msn-en szoktak beszélgetni egymással meg telefonon is és ez még nem is lenne baj ha nem találtam volna egy félreérthető kommentet a csaj egyik képe alatt ami rosszul esett!Mint később megtudtam már egy fél éve beszélgetnek és én erről semmit nem tudtam:(A barátom azt mondja ő nagyon kedveli ezt a lányt és szeret vele beszélgetni:(nagyon fáj ez az egész és nem szeretném ha már annyit beszélnének h vele jobban érezze magát mint velem:'( segítsetek kérlek!mit tegyek?
2010. júl. 22. 10:04
 1/5 anonim ***** válasza:

beszéld meg vele...féltékenykedés nélkül,normálisan mondd el neki h nem akarsz kukacoskodni,meg lehetnek lánybarátai,nincs ezzel semmi gond,csak van egy határ,ahonnan rosszul esik neked.és meséld el h a komment félreérthető szted.mit írt am?

nekünk is volt ilyen,unatkozott a barátom,írt egy komit,ami eléggé szíven ütött,elmeséltem neki higgadtan,és megbeszéltük,belátta h igazam van,leszedte,bocsánatot kért.és azóta figyel h mit ír.

2010. júl. 22. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

19 hónap az már hosszú idő.:) Elég hosszú idő ahhoz,hogy megbízz benne.Szerintem addig nem kell paráznod,amíg csak virtuálisan kommunikálnak.Ha viszont tudomásodra jut,hogy találkozgatnak vagy csak terveznek,akkor próbálj meg beszélni a barátoddal,hogy ez nem lenne egészséges a TI kapcsolatotokra nézve.

Az,hogy kommentált a lány képe alá,(főleg ha ezt a szemed előtt teszi),elég pofátlannak tartom.

Lehet kicsit szigorú vagyok,de ha én látnám,hogy a barátom más csajok képeihez írogat,dobnám.Ne nézzen már hülyének...

2010. júl. 22. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Ez vol a komment:Barátom

Nagyon csini vagy! és hát a többit nem mondom:P ;)

július 7., 22:24 · Jelentem

Csaj

Pedigmondhatnád:P

július 9., 17:02 · Jelentem

Barátom

inkább megtartom a nagyját meg ugyis tudod ;)

július 9., 21:48 · Jelentem

Csaj

az igaz:)

július 9., 22:59 · Jelentem

2010. júl. 22. 23:24
 4/5 A kérdező kommentje:

Már egy hete csak erről beszélünk. Egyszer úgy érzem h itt a vége végleg megbeszéltük a másik pillanatban meg szar érzés és fáj. Tudom h egy ez a komment még nem olyan durva de azért van baj ezzel is! Köszönöm a válaszokat sokat segítettek!

Amúgy visszatérve arra h te dobnád...ha nem róla lenne szó hanem egy teljesen más srácról én is így tennék de én őt Imádom (ha ismernéd te is így éreznél) 19 hónapja ő az életem és lehet h ez a baj h túlságosan ragaszkodom hozzá mert egy tündéri pasi...ezt a kis bukkanót kivéve:D

2010. júl. 22. 23:31
 5/5 A kérdező kommentje:
Jah és találkozni nem nagyon tudnának hiszen nem egy városban élnek és nem is igazából a csajjal van baj hanem azzal h nem akarom h annyira kedveljék egymást h őt jobban mint engem:S nem tudom érthető e vagy h felfogható e h mit érzek és h mit nem akarok?!A válaszokat tényleg köszönöm!
2010. júl. 22. 23:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!