Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Eszméletlenül rosszul esik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eszméletlenül rosszul esik hogy felejtsem el?

Figyelt kérdés
1,5 éve vagyunk együtt a barátommal az egyik közös ismerősünk mutatta be de ez az ismerős drogos lett és één megmondtam a barátomnak hogy nem találkozhat vele és em beszélhetnek már sokszor lebukott hogy ő is vele szívott undorodom a drogtól és csak azt akarom hogy egészséges ember legyen elvileg nagyon szeret eljegyzett stb.. és azt mondta már nemis találkoznak erre most beszéltem a haverjával chaten és azt mondja hogy semmit nem tehetek ő ismeri régebb óta szóval ne próbálkozzak most akkor mit csináljak szakítok vele ez lesz a legjobb csak honnan szerezzek erőt?
2011. aug. 25. 17:07
 1/6 WhiteLabel ***** válasza:
haverjától el akarod tiltani? én már kiraktalak volna..
2011. aug. 25. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
szerintem ne tiltsd, szép tőled, hogy óvni szeretnéd őt, de ez csak olaj a tűzre.. tudod , a kisgyerek is inkább azt csinálja, amit nem szabad. csak azért is.
2011. aug. 25. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hagyd ott a pasit! A haverja egyre mélyebbre fogja magával húzni, ki tudja, miféle társaságba fog keveredni. Szállj ki még most ebből a kapcsolatból, mielőtt késő lesz. Ha a barátod eddig nem szakította meg a kapcsolatot ezzel az ismerősével, nem is fogja és csak Te fogsz veszíteni: valószínűleg tényleg a havert fogja választani, ill. őrlődni fogsz tovább, amiért a barátod egy drogossal barátkozik.
2011. aug. 25. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én akkor léptem volna le, amikor megtudtam volna, hogy vele kábítószerezik. Az nem érdekel kivel tartja a kapcsolatot. A normális az lenne, ha segítene neki kilábalni ebből.

Sosem kötném össze az életem olyannal, aki valaha is használt bármiféle kábítószert.

2011. aug. 25. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

attól függ milyen drogról van szó!?


Ha heroint vagy valami hasonlóan komolyabbat nyom, akkor mindenképp lapát.


Ha mondjuk füvet szív akkor hagyd rá, esetleg próbáld ki te is, hogy értsd miről van szó.

2011. aug. 25. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
már próbáltam de kössz nem jött be.. a barátom 26 ő már nem csinál semmit de csak füvezett leszokott róla. a kis köcs ög drogos kisgyerek pedig 16 szembe lakik vele és a barátom leis szarja csak folyamatosan felfütyül és nagyon idegesítő
2011. aug. 26. 20:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!