Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Működhet-e jól a párcsere egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Működhet-e jól a párcsere egy házasságban? Ha igen hogyan?

Figyelt kérdés
A kérdést kíváncsiságból tettem fel. Ha vannak itt párok akik kipróbálták akkor írják le a véleményüket és tapasztalataikat. Természetesen tudom, hogy ezt a többség elítéli. Én se hiszem, hogy valamikor kipróbálom. Remélem nem lesz értelmetlen vita a kérdésemből.

2010. júl. 22. 09:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
74%
Az én házasságomban nem működhet. Mikor összeházasodtunk, fogadalmat tettünk, hogy kitartunk egymás mellett jóban és rosszban stb. Ebbe a kötelékbe nem fér bele senki más, csak mi ketten. És szerintem ez lenne a normális két olyan ember között, akok szerelmesek egymásba. Tehát aki egyáltalán elgondolkodik ezen a párcsere-dolgon, az nem is szerelmes igazán.
2010. júl. 22. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Gondolom friss házas vagy. A szerelem ugyanis egy idő után elmúlik. Ez természetesen nem azt jelenti, hogy válni kell.
2010. júl. 22. 11:10
 3/12 anonim ***** válasza:
65%
Első vagyok. 8 és fél év nem tudom, mennyire számít frissnek (nyilván a 20-30 éves házasokhoz képest igen), ennyi ideje vagyok házas, de még mindig szeretem a páromat(szerelemből), és még mindig nem tudnék "osztozni rajta" senkivel. Nem azért, mert ki akarom sajátítani, vagy valami, hanem azért, mert a párkapcsolat és a házasság két emberről szól, nem többről. Lehet, hogy a szerelem egy idő után átalakul szeretetté, de a házasság akkor is két emberé.
2010. júl. 22. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Ebben egyet értek veled. A párcsere számomra sem vonzó. Olyanok véleménye érdekel akik már kipróbálták. Amiben veled most sem értek egyet az, hogy sokan összetévesztik a szerelmet a ragaszkodással. A két dolog különböző. A szerelem egy zavart állapot ami jó esetben 2-3 év alatt el kell múljon. Ha nem akkor problémák vannak, mint például az önbizalomhiány.
2010. júl. 22. 13:34
 5/12 anonim ***** válasza:
59%
100%-ban igaz az első válaszoló véleménye. Az én házasságomb se férne bele ilyen dolog!!!!
2010. júl. 22. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
92%
Szerintem működhet, marha jól kifejted a gondolataidat ide, arról ami a helyes út,nyomod a közhelyt de ha meg ennyire ellenzed minek vagy itt miért jön rád az inger hogy írj? A kérdező sem azért írt mert ellene van..
2011. szept. 14. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Én olyan pár hölgytagja vagyok, akik kipróbálták a párcserés kapcsolatot már 10 éve (11 évi házasság után) és ma is a legnagyobb tiszteletben és boldogságban élünk!

Az első 11 év felőrölte, ellaposította a szexuális - és ezáltal az egész életünket. Mivel szerettük akkor is egymást, úgy gondoltuk, hogy kipróbáljuk ezt, s hátha jó hatással lesz ránk. Megbeszéltük, és nagyon pontosan megállapodtunk abban, hogy ha valamelyikünknek nem jön be, akkor elfelejtjük. A férjem volt katonatársa és a neje régen mesélték, hogy ők kipróbálták. Akkor mi még nagyon elitéltük őket! A megbeszélés után felhívtam őket, hogy velünk benne lennének? Igen volt a válasz. Összeszedtük magunkat, és elmentünk. Tudtuk, hogy nem úgy fogunk hazajönni, mint ahogy elmentünk: valami nagyon változni fog! Jó hogy velük kezdtük az egészet, nagyon tisztában voltak az aggályainkkal. Felkészítettek arra, hogy igen furcsa érzés lesz a másikat egy "idegen" karjaiban látni... Úgy alakították, hogy én a férjem barátjával "kéz a kézben" végignéztem hogy a férjem hogy szeretkezik, mit csinál a barát feleségével. Hát a férjem nagyot alakított - meg kell hagyni - az asszonnyal, aki elképesztően bedobta magát. Aztán amikor elélveztek, fordult a kocka: a gyomrom a torkomban dobogott, de a barát az nagyon finom volt, irányított és feloldott. Nagyszerű volt az együttlétünk. Hazaérve sokszor kiveséztük a történéseket. Azóta sok párral voltunk (nagyon nehéz ideális párokat találni) és nem vagyunk féltékenyek, mert meg tudjuk beszélni a titkos vágyainkat és meg is tudjuk valósítani. Maximális a bizalom mindkettőnkben, és 10 év óta hibátlanul működik! A férjem fut, úszik (egy jóval fiatalabb pár kedvéért) leszokott a dohányzásról, és mindig elvárja hogy szexin öltözzek. Én is sokkal gyakrabban járok fodrászhoz, kozmetikushoz fittneszterembe, mert nő vagyok, és maximálisan kielégült. A házasságomat nem adnám semmiért, mert így mentettük meg, és ha lek..váznak az sem érdekel, mert amit az utóbbi 10 évben kaptam, az feljogosít arra hogy ne akarjak álerkölcsöknek megfelelni...

Meg aztán én tudom miről beszélek, és így alkotok véleményt - szemben egyesekkel...

2013. márc. 9. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Sokan csinálják.. nézd, ami neked belefér, ahhoz semmi köze másnak:D
2013. márc. 24. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Működik! Normális hozzáállás kell ilyen egyszerű:)
2013. júl. 31. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Működik!

Sőt: piszok jól működik!

2013. aug. 2. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!