Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek működhet barátság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek működhet barátság férfi és nő között úgy, hogy az egyik párkapcsolatban, vagy házasságban él?

Figyelt kérdés
Vagy akár mindkettőnek van komoly kapcsolata ,de a régi barátság megmaradt?
2010. jan. 13. 21:31
 1/7 anonim ***** válasza:
persze h működhet
2010. jan. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Miért ne?
2010. jan. 13. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Tapasztalatom szerint nem működik, sajnos. Különválltak az útjaink, mármint a baráttal. A párkapcsolat fontosabb volt.
2010. jan. 13. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

huhh,ez egy komoly téma..létezik valahol fiú-lány barátság,de igaz mély jóban-rosszban barátág Szerintem csak akkor ,ha egyik fél sem érez vonzalmat,ez lehet szexuális stb jellegű..

mert ahogy a kapcsolatoknál is,van valaki az egyik fél,aki jobban szeret,akinek jobban fáj..és a partnerek sem szeretik(szerintem) ha van egy másik nemű "barát"..

de ez magánvélemény..

2010. jan. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
**barátság
2010. jan. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem létezik, de mindig lesz egy nagyon kicsi félsz a párkapcsolatban lévőben, hogy mi lesz ha...
2010. jan. 13. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
akkor működhet, ha valóban mindketten csak barátságot éreznek a másik iránt, és a barátok társai nem féltékenykednek. Egyébként kizárt dolog.
2010. jan. 14. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!