Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » MEGŐRÜLÖK-avagy "kettőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

MEGŐRÜLÖK-avagy "kettőt szeretni is tudok"?!

Figyelt kérdés
19 évesen nehéz helyzetbe kerültem. Van 'A' és 'B'.pár éve szerelmes voltam B-be,ezért elküldtem A-t,aki viszont belém volt szerelmes. De B-vel nem jöttek össze a dolgok,így két szék közül a földre estem. A-val kavartam a továbbiakban. B-ért még pár évig odáig voltam. Aztán jött C aki előtt 'A' ismét bepróbálkozott,újra elküldtem,pedig akartam A-t is közben de valahogy tartottam is tőle nehéz személyisége miatt. Aztán miután C-vel szakítottam adtam esélyt A-nak,rövid idő múlva szakítottunk,de utána folytattuk a kavarást,bár én többet akartam, mert addigra már nagyon kötődtem hozzá,aztán nemrég újra kezdtünk járni,de nem bírja kimutatni,hogy szeret,pedig állítólag nagyon is,de alig találkozunk,így nem csoda ha másnál kötök ki,pedig úgy érzem szeretem.méghozzá B-nél aki visszatért az életembe,vele jó,és anno nagyon szerettem és miatta elküldtem A-t. Most azt sem tudom mi van mit tegyek mi lenne a helyes? B messze van, A pedig nem úgy szeret,ahogy kellene. Nem tudok dönteni egyszerűen. Mindkettőhöz kötődök,nem kell 3. Tanácsokat várok,köszönöm.
2010. júl. 22. 00:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

az lenne a legjobb ha az A.B.C-t is elfelejtenéd (tudom nehéz) de igy nem jo neked lelkileg nem csak ök vannak fuik a világon te jobbat érdemelsz és van jobb csávók is a földön

sok sikert

2010. júl. 22. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Baz­meg, alapítsatok kommunát!
2010. júl. 22. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Ezen beröhögtem.:D C nem játszik,de A meg B nagyon is,kegyetlen az élettől,hogy mindig egyszerre jönnek...
2010. júl. 22. 00:34
 4/11 anonim ***** válasza:

Akkor B

Szöveges feladatokból sosem voltam túl jó, de nekem úgy jött le hogy A jobban akar téged mint te őt, és nagyon nyomul. Ez engem taszítana, tehát akkor B.

2010. júl. 22. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Ez az hogy nem éppen nyomul már,úgy érzem nem is szeret:( DE ő állítja hoyg csak nem tudja kimutatni,énmeg elnéztem egy darabig,mert sokszor elküldtem régen,de szeretethiányt okoz...
2010. júl. 22. 00:43
 6/11 anonim ***** válasza:

elsö vok.

mondom keress jobbat

2010. júl. 22. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Dúrva lenne mindkettőt megtartani? nem kell más,nem menne!
2010. júl. 22. 00:51
 8/11 anonim ***** válasza:
nekem kb ugyanez a helyzetem... nem vmi jó dolog,de ha nem találsz 3.at akkor döntened kell:S gondolom B tud Aról nem? és am mennyire lakik messze B? jah és még egy meglátás: nem vagy szerelmes Aba,tehát egyrészt nem éri meg vele maradni,másrészt meg nem várhatod el h ő így szeressen:S
2010. júl. 22. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
B messze lakik és mégmesszebb tanul,nem tudja pontosan hogy állok A-val. És aza dúrva,hogy A-nak mondtam hogy amíg nem érzem hogy szeret másnál kötök ki,azt mondta iagzam van...Szóval elfogadja hogy van más,amíg nem tud változtatni,csak ne hagyjam el.De nem tudja,hogy az a a más elég komoly...
2010. júl. 22. 01:07
 10/11 anonim ***** válasza:

-B pluszminusz gyök alatt B négyzet minusz 4AC per 2A

matekórán azt mondták ez megoldja az ilyen nehéz egyenleteket :xD

2010. júl. 22. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!