Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak, amikor párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, amikor párom rajtam vezeti le a mérgét?

Figyelt kérdés
2010. júl. 20. 23:11
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Keress egy rugot / druidot az tud poisont leszedni !
2010. júl. 21. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
Bocsánat, de már aludtam...nem, nem ver szerencsére, de ilyenkor sokat kiabál, bunkó, megbánt, szal a lelkivilágomat zúzza ilyenkor, pedig legtöbbször közöm nincs a dologhoz...
2010. júl. 21. 08:54
 23/24 anonim ***** válasza:

én tudom a választ !!!

mert ismerem magam annyira :D

szal ez ugy van pl engem is " fel basz" valami..és persze meg látszik rajtam ..oda jönn a csaj kérdi mi a baj ..persze ilyen kor már félek hogy rajta vezetem le a dolgot és direkt mondom hogy "semmi " de csak erölteti a kérdést mi a baj ???? mondom semmi !!de még mindig erölteti aztán meg csodálkozik ha veszekszek vele :S

2010. júl. 21. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Megvárod, rácsodálkozol... Tulajdonképpen eddig mindig elszalasztottad az alkalmat, hogy rendkívüli, pompázatosan részletes 3D mozit láss arról, hogy egy gyerekkorban rekedt személyiségszelete hogy válik a teste robotpilótájává. Katarktikus élmény, figyeld meg.
2010. júl. 21. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!