Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak, amikor párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, amikor párom rajtam vezeti le a mérgét?

Figyelt kérdés
2010. júl. 20. 23:11
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Hagyd el. Előbb utóbb verés miatt úgyis elválnál mellőle
2010. júl. 20. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
hát ha egy állat pl akkor nehéz eset
2010. júl. 20. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim válasza:
fingjad szájba
2010. júl. 20. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
szerencsére rég volt ilyenbe részem de akkor bőven
2010. júl. 20. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
ilyen alakkal egyébként nem érdemes szerintem sem eggyüttmaradni max ha külön életet élsz ha rászoktatod de az hosszu folyamat nálam az vált be
2010. júl. 20. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Mónika show vagy Józsibarát.
2010. júl. 20. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Válaszolj valakinek mert akkor tudják majd miről van szó.Mentség ez alól ha épp most is téged ver :)
2010. júl. 20. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

Ki kell hívni a rendőrséget.


Amúgy van ennél rosszabb is.Régen mikor az én szüleim veszekedtek még ahhoz is gyávák voltak hogy egymásnak essenek.Úgyhogy valamilyen ürüggyel inkább engem pofoztak le közösen.Azzal próbálták egymást ijesztegetni hogy mindketten rajtam demonstrálták mekkorát tudnak ütni.Ez az ő szemszögükből hasznos volt,mert ha egymást pofozták volna akkor minden szomszéd róluk pletykált volna,de ugye ha csak a gyerek kap arra mindenki csak legyint.

2010. júl. 20. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Tejóég. Nagyon sajnálom, utolsó válaszoló.
2010. júl. 21. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

Hát amúgy jó lenne, ha tudnánk tényleg, h mi van... remélem nem azért írsz mert meglátta a barátod a kérdést és hidegre tett.

Amúgy dobd ki és jőjj össze Furkóval

2010. júl. 21. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!