Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Találkozzak vele? Mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találkozzak vele? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Egyik haverom pár nap múlva szeretne velem találkozni, de nem vagyok biztos benne, hogy jó ötlet. Már 5 éve ismerem, és azt hiszem szerelmes vagyok belé. Viszont neki van egy komoly kapcsolata, és nagyon szereti a lányt, ő mondta. Már rég nem beszéltünk, de nem tudom, hogy jót tenne e a találkozás. Talán könnyebben el tudnám úgy felejteni, ha nem találkoznék vele egy darabig. Nem tudom. Kérlek segítsetek, mit tehetnék ez ügyben!!

17/L


2010. júl. 20. 18:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Találkozz vele, kérdezd meg tőle ő mit szeretne és beszéljétek meg.. :)
2010. júl. 20. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Csak az a baj, hogy nem merem neki elmondani..
2010. júl. 20. 18:22
 3/3 anonim ***** válasza:
hjaj akkor ez így nehéz lesz :) De nincs veszteni valód max egy pasi :D Ha jó akkor beszéld meg vele!
2010. júl. 20. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!