Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megéri járni plázacicával?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megéri járni plázacicával?

Figyelt kérdés
Van egy ilyen lány, aki nagyon tetszik nekem, de a haverok le akarnak róla beszélni, azt mondják, hogy úgy is csak a pénzemért járna velem, meg, hogy az ilyen lányokkal nem érdemes hosszútávra tervezni, pedig én így terveznék a lánnyal. Mit tegyek?
2010. júl. 20. 18:01
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Ne általánosíts! Lehet, hogy a plázacicák 90%-a csak a pénzedre menne, na de mi van, ha ő pont a amradék 10%-ba tartozik? Most pusztán a haverok miatt, meg elvi meggondolásból nem jönnél össze vele? Lehet, hogy életed nagy szerelmét szalasztod el.

Jöjj össze vele, aztán ha nem alakul jól a dolog, legfeljebb szakítotok. Ennyi.

2010. júl. 20. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
10%
Ne próbáld meg vele! felejtsd el
2010. júl. 20. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Én soha nem terveznék egy ilyen lánnyal akármilyen szép is legyen. Meghúznám párszor de semmi több. (jöhet hogy mekkora fsz vagyok de igazam van ezek erre jók és ezt ők is tudják)
2010. júl. 20. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

probáld meg:)

ha nem müködik ugyis szakitasz..

és tényleg nem minden a külsö;) lehet h nagyon jofej aranyos csaj:D

Tedd meg és bánd meg,minthogy bánd meg hogy nem tetted meg!

2010. júl. 20. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Hát jól van, este beszélek vele!
2010. júl. 20. 18:39
 16/17 anonim ***** válasza:
magas a thm
2010. júl. 20. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Ha valaki jol öltözik és szép is akkor nem szamit plázacicának. Próbáld meg elérni hogy nmaga tugyon lenni meletted és te azert szeresd hogy milyen a belselye nem a kőülseje miatt. És ha annyirazavar h csak a pénzre megy akkor hazugy neki arrol,egy kicsit aztán ha ő is szeret majd bevallod
2010. júl. 20. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!